Що відбувається за вікнами суду, де перебуває Насіров. Ексклюзив ТСН.ua

Що відбувається за вікнами суду, де перебуває Насіров. Ексклюзив ТСН.ua

Дата публікації
Що відбувається за вікнами суду, де перебуває Насіров. Ексклюзив ТСН.ua

ТСН.ua

Голова ДФС перебуватиме у приміщенні суду до ранку.

Що наразі відбувається за вікнами Солом'янського райсуду, де перебуває глава ДФС Роман Насіров можна побачити у ексклюзивному відео ТСН.ua спільно з Dronarium Украина, знятого дроном.

На відео - в кутку під плазмовим телевізором під зеленою ковдрою можна побачити Романа Насірова, а поруч - чимало людей, зокрема нардепів.

Зауважимо, що детективи Національного антикорупційного бюро України покинули будівлю Солом'янського райсуду, де знаходиться звільнений глава Державної фіскальної служби Роман Насіров.

На виході з суду один з них сказав, що минув 72-годинний граничний термін для тримання підозрюваного. Таким чином, Насіров офіційно вільний.

Пізніше стало відомо, що голова Державної фіскальної служби Роман Насіров до ранку залишиться в суді.

Про це заявив його адвокат Олександр Лисак.

Нагадаємо, главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн.

Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенко, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань у розстрочку.

Насірова затримали в лікарні "Феофанія" в Києві в так званій "справі Онищенко". НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов'язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам з орбіти колишнього нардепа Олександра Онищенка.

Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в межах договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Наступна публікація