"Щоб ви розпивали дорогі коньяки?": Мосейчук і Герасимов посперечалися про витрати на інститут президентства

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Щоб ви розпивали дорогі коньяки?": Мосейчук і Герасимов посперечалися про витрати на інститут президентства

Фото: Право на владу

Ведуча переконана, що рівень держави визначається за рівнем життя медсестри та вчителя.

Витрати на інститут президентства в Україні щороку зростають. Відповідні цифри озвучила ведуча Наталія Мосейчук в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" 17 грудня. 

"2014 рік - 293 млн грн. Війна. 2015 рік - 444 млн грн, 2016 рік - 456 млн грн, 2017 - 819 млн грн. Це за два роки до виборів. 2018 рік - 1 млрд 064 млн грн, 2019 рік - 945 млн грн, 2020 рік - 912 млн грн, 2021 рік - 1 млрд 227 млн грн. Апетит приходить під час їжі, я вам скажу", - зауважила вона.

Співголова парламентської фракції партії "Європейська Солідарність" Артур Герасимов спробував виправдати цифри. Мовляв, іноземні експерти та експерти всередині країни сказали, що з 2014 року по 2019 рік тут було зроблено чимало реформ, яких не було зроблено за всі попередні роки Незалежності. 

"Окрім цього, давайте не плутати країну, яку отримали ми тоді, де було 108 тис. грн на рахунку, і країну, яку передали Зеленському, де були десятки мільярдів гривень на єдиному казначейському рахунку, не рахуючи золотовалютні резерви та все інше. Кількість поїздок, кількість міжнародних контактів, кількість зусиль, які були витрачені на міжнародній арені за ці роки для того, щоб скріпити міжнародну коаліцію, - вона зашкалювала! І це є пояснення", - зауважив він. 

"Слухайте, кому треба ваші поїздки? Кому треба, нашим коштом ви  їздили та розпивали дорогі коньяки? Слухайте, нам це не треба. Слухайте, рівень держави - він рахується не тим, скільки міжнародних поїздок і чи говорите ви англійською мовою. Рівень держави визначається за рівнем життя медсестри та вчителя", - емоційно апелювала ведуча.  

"Хто такий Зеленський в історичному масштабі? Хто такий Порошенко в історичному масштабі? Кучма? Це люди, які залишилися тільки в пам'яті - не в підручниках", - продовжила вона. 

"Петро Порошенко на жодній державній дачі не жив. Де живе Зеленський? Після цього, я думаю, дискусія на це питання завершена", - відповів Герасимов

"Та прямо там! Про державну дачу - це просто засунули та провернули, називається, викруткою. Когось ви здивували державними дачами!", - сказала ведуча. 

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація