Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Секс-скандал у Верховній Раді: Яременко розповів про реакцію дружини на його листування з повією

Народні обранці вже не вперше за останній час потрапляють у "делікатні" ситуації.

Секс-скандал у Верховній Раді: "слуга народу" Богдан Яременко попався на листуванні з повією, з якою домовлявся про побачення просто в залі під час пленарного засідання. Інтим-спілкування зафіксували журналісти інтернет-видання "Букви", а сам нардеп потім стверджував, що скандал організував сам, а обмін повідомленнями з 32-річною Аліною був несправжній, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами Яременка, він хотів спровокувати жовту прессу, хоча колеги відмовляли і дружина не зраділа. "Ми привернули увагу до того, що відбувається у Верховній Раді. Висловити протест проти того, що дехто, хто називає себе журналістами, зловживають. Результат? Я вважаю, що ми показали, що це ідіотизм – фотографувати і не розказувати людям про суть того, що відбувається", - заявив політик. На запитання про реакцію дружини Яременко відповів: "Дружина не завжди поділяє моє почуття гумору. Телефонувала, подякувала".

Відео Секс-скандал у Раді: "слугу народу" піймали на листуванні з повією

Богдан Яременко попався на листуванні з повією, з якою домовлявся про зустріч, і все це відбувалося просто в залі під час пленарного засідання. На фото видно, як Яременко, не відриваючи пальця від кнопки для голосувань, листувався з 32-річною Аліною, яку питав про умови зустрічі. Жінка виклала свої розцінки та описала, які секс-послуги пропонує, а на які має табу. Нардеп стверджує: скандал організував він сам.  

Секс-скандал у Раді: "слугу народу" піймали на листуванні з повією

Повірили у версію народного обранця далеко не всі – тим паче, сьогодні нардеп ще й роздивлявся фото дівчат у мобільному додатку для знайомств. Депутати хихикали в залі, голова фракції "слуг" відмовлявся виходити в кулуари, щоби не коментувати секс-скандал. Натомість спілкувався з журналістами колега Микола Тищенко – він не впевнений, що листування про побачення з повією справжнє, але тепер радить саме Яременку стати ініціатором легалізації проституції: "Я б йому навіть порадив зробити такий законопроект. Відхрещуватися від цієї проблеми неможливо, ми шукаємо, де брати податку – чому б не легалізувати?"

У соцмережах дописувачі вправляються у дотепності. Інтернет-видання тим часом оприлюднили нову порцію інтим-листування Яременка – у ній нардеп питає молоду дівчину, скільки грошей їй треба за місяць, а іншій зізнається, що одружений. Ввечері Яременко видалив у фейсбук свій допис, в якому хвалився ідеєю фейкової переписки, та написав новий, в якому вибачився перед усіма – від дружини до президента.

На скандальному листуванні, в якому запідозрили корупцію, нещодавно попався інший "слуга народу" – В'ячеслав Медяник. За любовною перепискою у залі застукали і "зелену кнопочку" Олену Криворучкіну, також зі "слуг". А Ілля Кива з "Опозиційної платформи – За життя" спочатку обмінювався повідомленнями з дівчиною, а після того непристойно чухався просто в залі ВР.

Кореспондентка ТСН Марія Васильєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції