Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенатори США та глава Європейської комісії висловилися за продовження санкцій проти РФ

Політики переконані, що Росія не виконала основних положень Мінської угоди.

Глава Європейської комісії Жан-Клод Юнкер впевнений, що в червні санкції проти Росії будуть продовжені.

Мовляв, Мінські угоди слід виконувати - чим більше будуть виконуватися Мінські угоди, тим менше буде санкцій.

"Протягом наступних шести місяців ми повинні будемо переглянути, чи достатній прогрес у виконанні Мінських угод для того , щоб зняти частину санкцій", - зауважив він.

Також комітет Сенату США з питань міжнародних відносин звернувся до президента Європейської Ради Дональда Туска із закликом до ЄС продовжити санкції проти Росії, пов'язані з її збройною агресією в Україні.

В документі наголошується, що Росія не виконала основних положень Мінської угоди, в тому числі відведення всіх важких озброєнь та безперешкодного та безпечного доступу СММ ОБСЄ.

Крім того, в документі йдеться про те, що "Росія повинна звільнити всіх, кого утримує в порушення Мінських домовленостей. Полегшення санкцій може бути пов'язано лише з прогресом з боку РФ у реалізації мирних домовленостей", нагадали в американському Сенаті.

Лист підписали шість сенаторів, у тому числі Бен Кардін, Джон Маккейн, Ричард Дурбін, Роб Портман, Дженні Шахін та Рон Джонсон.

Додамо, що рішення про продовження Євросоюзом санкцій ще на півроку може бути ухвалене у вівторок, 21 червня.

Нагадаємо, що 17 червня Рада ЄС продовжила санкції проти окупованого Криму на 12 місяців. Санкції стосуються заборони на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестицій в окупований півострів і експорту певних товарів і технологій в Крим.

Відео Санкції проти Росії подовжать іще мінімум на півроку

Залиште свій коментар

Вибір редакції