Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцов дистанційно зніме фільм із російської колонії - адвокат

Нині бранець Кремля допрацьовує сценарій.

Український політв’язень, режисер Олег Сенцов восени збирається розпочати дистанційне знімання фільму з російської колонії, де його незаконно утримують.

Про це розповів в інтерв’ю "Медузі" адвокат українця Дмитро Дінзе.

"Зараз ведуться переговори про те, щоб почати знімати фільм під його дистанційним керівництвом. Ніби як проект повинен запуститися у вересні. Так кінематографісти сподіваються надати йому сил, включити в роботу і полегшити його існування в колонії. Я знаю, що окремі російські кінематографісти підтримують Олега, збирають кошти для його родини - спочатку саме так спонсорувалася моя адвокатська діяльність", - зазначив він.

ВідеоДенісова оприлюднила нові фото Олега Сенцова з колонії, який голодує уже 88-й день

Нові фотографії бранця Кремля з колонії оприлюднили сьогодні. На них Олег геть виснажений, хоча й усміхається. Про звільнення Сенцова з Путіним завтра збирається говорити президент Франції Еммануель Макрон. Який вигляд має людина, яка голодує вже вісімдесят вісім діб - дивіться далі в сюжеті.

Денісова оприлюднила нові фото Олега Сенцова з колонії, який голодує уже 88-й день

За словами Дінзе, можливо, вже у вересні почнеться дистанційний кастинг.

"Адвокати ходитимуть через день до нього в колонію, щоб узгоджувати якісь деталі. Але все це поки на рівні розмов. Дієвих зрушень у цьому напрямі поки немає", - наголосив адвокат.

Окрім цього захисник Сенцова наголосив, що запланований фільм є українським проектом, а режисер активно працює у колонії.

"Цілий день він перебуває в палаті, нікуди не виходить, лежить. Він читає книги, пише і допрацьовує сценарії, пише розповіді. Він щільно працює, інакше можна звихнутися, просто лежачи і плюючи в стелю. Він працює, а не просто лежить там і чекає якоїсь милості", - резюмував Дінзе.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. Режисер схуд на 30 кілограмів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції