Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцов і Кольченко заповнили документи для екстрадиції - журналіст

Незабаром документи потраплять в Мін'юст.

Українські політв'язні Олег Сенцов і Олександр Кольченко, які незаконно засуджені в Росії, заповнили всі необхідні документи для екстрадиції в Україну.

Про це заявив журналіст Антон Наумлюк на власній сторінці в Facebook.

"Олег Сенцов і Олександр Кольченко заповнили всі необхідні для передачі їх в Україну документи. Передані співробітникам ФСВП для передачі до Мін'юсту", - зауважив він.

Нагадаємо, в Мін'юсті Росії повідомили, що рішення про передачу Україні Олександра Кольченка ухвалюватиме суд регіонів, де він утримується, але після згоди українського суду. У РФ додали, що згідно з Конвенцією Ради Європи 1983 року про передачу засуджених осіб, зібрані на Кольченка документи направлять до Мін'юсту РФ для передачі Мін'юсту України. Після цього український суд повинен перетворити вироки російських судів на свої рішення, замінюючи призначене в РФ покарання покаранням, передбаченим законами України за вчинення такого ж злочину. Всі ці документи надсилаються через Мін'юст і ФСВП Росії у суди за місцем відбування покарання засуджених для остаточного вирішення питання про їхню видачу Україні. Джерело "Інтерфаксу" повідомило, що процедура може зайняти більше півроку, а безпосередньо процес видачі засуджених відбудеться, можливо, восени цього року.

Відео За звільнення Савченко та Сенцова Росія жорстоко помститься – Муждабаєв

Залиште свій коментар

Вибір редакції