"Сенс до кінця не ясний": Казанський прокоментував призначення Кравчука в ТКГ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами представника Донецька на переговорах у Мінську, посада очільника ТКГ є "номінальною".

Представник Донецька в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи, журналіст Денис Казанський назвав посаду очільника української делегації в ТКГ "номінальною".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Мені складно коментувати призначення Леоніда Кравчука в ТКГ, як буває складно коментувати будь-яку дію, сенс якої до кінця не ясний. Єдине, що можу сказати - треба розуміти, що посада ця номінальна. Леонід Кучма формально очолював ТКГ до цього тижня, але я жодного разу з ним не стикався під час переговорів, і ніяк не відчував його участі. Як буде з Леонідом Кравчуком - ще не знаю", - заявив журналіст.

Водночас Казанський зазначив, що українська делегація в Мінську не може прийняти або підписати нічого такого, з чим буде не погоджується керівництво країни.

"Леонід Макарович вже дав інтерв'ю, в якому розповів, що готовий йти на компроміси. І з цього приводу у мене є одна ремарка. Насправді, Україна під час мінських переговорів йшла на компроміси вже не раз. Наприклад, ще в 2014 році був прийнятий і підписаний президентом Закон про особливий статус Донбасу, який потім подовжувався щороку. А восени 2019 Україна погодилася на імплементацію формули Штайнмаєра, що також викликало серйозне неприйняття у частині українського суспільства. А на які компроміси за цей час пішла Росія і її окупаційна адміністрація? Хтось може назвати хоч один крок, який був зроблений ними назустріч Україні? Позиція росіян і їхніх бойовиків, яку особисто я побачив на переговорах в ТКГ - буде або так, як хочемо ми, або ніяк. Мені складно уявити собі компроміси в такій ситуації", - резюмував він.

Нагадаємо, 30 липня Леонід Кравчук погодився долучитися до перемовин у Мінську. Указ про його призначення головою української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу підписав президент України Володимир Зеленський.

28 липня в Офісі президента повідомили, що Леонід Кучма залишає посаду очільника української делегації на перемовинах ТКГ. Водночас він запевнив, що у разі потреби й надалі готовий ділитися досвідом і надавати консультації щодо кроків на шляху до встановлення миру на тимчасово окупованому Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції