"Серйозний успіх Москви": у Росії радіють через підписання Україною "формули Штайнмаєра"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дехто навіть говорить про завершення "українського проєкту".

Погодження представниками України "формули Штайнмаєра" на переговорах у Мінську є позитивним кроком у вирішенні ситуації на Донбасі. Так вважає офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова, пише РИА Новости.

Вона зауважила, що це допоможе створити атмосферу для подальшої реалізації мінських угод.

Водночас серед російських політиків домінує однозначно позитивна оцінка того, що відбулося в Мінську. Так, сенатор Олексій Пушков назвав це серйозним успіхом Москви, а його колега Сергій Цеков охарактеризував підписання формули, як "серйозний крок для виконання мінських угод".

Депутат нелегітимної через вибори в українському Криму Держдуми РФ Антон Морозов припустив, що підписання Києвом документа не було погоджено з Вашингтоном, бо США нібито зацікавлені в збереженні конфлікту задля тиску на Росію. "Європі ж, включаючи Німеччину, необхідно швидше завершити цей "український проєкт", бо їм вистачає інших турбот і клопоту", - вважає він.

А член Ради Федерації Костянтин Косачов закликав не ділити успіх на "наш" і "не наш", бо це може зашкодити процесу, котрий почав налагоджуватися. "Націоналісти в Києві вже пішли вперед. Не треба їм допомагати", - пояснив російський політик.

Відео Українська делегація погодила "формулу Штайнмайера" під час зустрічі контактної групи у Мінську

Про це під час брифінгу заявив президент України Володимир Зеленський. Також дійшли домовленостей про розведення військ у Петрівському та Золотому. Президент заявив, що "формула Штайнмайера" повинна бути імплементована в новий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.  

Українська делегація погодила "формулу Штайнмайера" під час зустрічі контактної групи у Мінську

Залиште свій коментар

Вибір редакції