Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сестра Сенцова закликала не повідомляти про звільнення, поки режисера не буде в Україні

Рідні постраждали через фейкові дані.

Сестра Олега Сенцова Наталія Каплан закликала не публікувати жодної інформації, поки політв'язня українського режисера не випустять із Росії.

Про це вона написала у своєму Facebook.

За її словами через публікацію помилкової інформації про те, що Сенцов нібито міг цієї ночі залишити РФ і прилетіти до України, "ніч була жахливою".

"Будь ласка, не треба телефонувати мамі Олега, поки інформація не підтверджена. Тим паче вночі, тим паче стороння людина. Навіть якщо ви, дійсно, дізналися, що Олега відпускають, не треба видавати ЖОДНОЇ інформації, поки він не залишить Росію. Така передчасна інформація, навіть якщо вона правдива, може нашкодити ситуації. Всі ми бачимо, як все нестабільно у царстві стабільності", - написала Каплан.

Нагадаємо, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова заявила, що неправдиву інформацію про звільнення Олега Сенцова могли надати безпосередньо співробітники колонії "Білий ведмідь", де утримують режисера.

ВідеоЗвільнити Сенцова та решту українських політв'язнів закликали у посольстві США в Росії

Звільнити Олега Сенцова та решту українських бранців Кремля закликають у посольстві США в Росії. Там стурбовані погіршенням стану здоров'я кінорежисера. За словами його адвоката, четверта криза голодування може статися будь-коли. Тоді в Олега Сенцова можуть відмовити внутрішні органи. В російській колонії українець вже схуд на 30 кілограмів, в нього виникла анемія, знизився гемоглобін та уповільнився пульс. 

Звільнити Сенцова та решту українських політв'язнів закликали у посольстві США в Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції