Сестра Сенцова заявила, що він більше не вірить у звільнення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Український режисер втрачає надію.

Утримуваний у російській колонії український політв'язень Олег Сенцов більше не вірить у звільнення.

Про це заявила у коментарі агенції AFP двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан, передає Радіо Свобода.

"Він втрачає надію, – сказала вона. – У листі він написав мені, що ми більше не повинні говорити йому, що свобода наближається, він більше не вірить".

Каплан зазначила, що вона очікує від західних лідерів тиску на Кремль і що вони "знайдуть якийсь важіль для звільнення Олега й інших політичних в'язнів". "Такий важіль дійсно існує, я в цьому впевнена", – вважає вона.

"Ми не можемо опускати руки, поки Олег продовжує бій. Це було б зрадою як Олега, так і людей, які докладають таких величезних зусиль, щоб реалізувати його звільнення", – додала сестра Сенцова.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

Сенцова утримують у російській колонії "Білий ведмідь" за полярним колом в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ.

ВідеоГолодування Сенцова: український режисер скаржиться на болі у серці та низький пульс

У тому, що на 96-й день голодування позиція незаконно ув'язненого в Росії українського режисера незмінна, запевнила його сестра Наталія Каплан. Лікар у колонії, де тримають політв'язня, застеріг, що у Сенцова в будь-який момент можуть відмовити внутрішні органи. 

Голодування Сенцова: український режисер скаржиться на болі у серці та низький пульс

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції