Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шарій "пролітає" повз вибори. ЦВК відмовила йому у реєстрації

Але його партію зареєструвала.

Центральна виборча комісія України відмовила у реєстрації кандидатом у народні депутати відеоблогеру Анатолію Шарію.

Про це йдеться у рішенні комісії від 24 червня.

Шарій хотів балотуватися в Раду у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі під номером один у виборчому списку своєї "Партії Шарія". ЦВК також відмовилася реєструвати номер п'ять зі списку цієї партії Євтухова. Про причини відмови нічого не вказується.

При цьому сама "Партія Шарія" допущена до участі у виборах. На тому ж засіданні ЦВК зареєструвала 29 кандидатів від цієї партії у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Ще п'ять осіб від "Партії Шарія" йдуть у Раду в одномандатних виборчих округах.

Нагадаємо, у квітні Шевченківський районний суд Києва не задовольнив прохання прокурорів про екстрадицію, скасував розшук і заочний арешт відеоблогера Анатолія Шарія та відправив його справу на додаткове розслідування в прокуратуру.

Анатолія Шарія звинувачують у хуліганстві із застосуванням зброї. Стрілянина про яку йдеться  сталася у Києві, ще в травні 2011-го року, в одному із фастфудів. Було порушено дві кримінальні справи – за хуліганство, а згодом за інсценування нападу на самого себе.

Потім, 2012 року блогера оголосили в розшук. 2013-го стало відомо, що Шарій отримав статус політичного біженця у Литві та не може бути виданий Україні.

ВідеоВже незворотнє: вибори до Ради відбудуться за місяць

Конституційний суд визнав законним Указ президента Зеленського, яким він розпустив Верховну Раду та оголосив дострокові вибори. Судді зазначають, правова колізія виникла через відсутність в чинному регламенті Верховної Ради правового регулювання питання припинення існування коаліції. А конституція такі речі не регулює, і це призвело до конфлікту між президентом та парламентом.  

Вже незворотнє: вибори до Ради відбудуться за місяць

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції