Шаурма, вино та крісла-мішки. Зеленський неформально зустрівся з журналістами у заміській резиденції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зустріч була закритою, журналісти отримали на неї запрошення.

У п'ятницю, 7 червня, президент України Володимир Зеленський провів закриту зустріч з українськими журналістами. Присутні на зустрічі представники українських ЗМІ поділилися своїми враженнями і опублікували фотографії з заходу на свої сторінках у фейсбуці.

Про зміст розмов ніхто з медійників не писав, оскільки зустріч проводилася у форматі офрекордз. Кожен з учасників отримав індивідуальне запрошення, а сама зустріч не анонсувалася для широкої публіки.

Зеленський зустрівся з журналістами
Фото: facebook.com/sonya.koshkina

Зустріч відбулася в резиденції Залісся. Глава держави відповідав на запитання журналістів, розмістившись разом з гостями на кріслах-мішках.

"Президент Зеленський зустрівся з медійниками. Неформально в резиденції Залісся. Крісла-мішки на галявині, шаурма, фрукти/полуниця/вино/кава/чай. Розмова офф-рекордз. Про ситуацію в країні його очима і планах", - пише голова Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа.

Президент Зеленський зустрівся з медійниками. Неформально в резиденції «Залісся». Крісла-мішки на галявині, шаурма,...

Posted by Svitlana Ostapa on Friday, June 7, 2019

На її запитання, чи збирається Зеленський проводити відкриту прес-конференцію для всіх журналістів, глава держави, за словами Остапи, "не дуже впевнено" відповів, що дасть її на 100 днів президенства.

Водночас шеф-редактор Detector Media Наталія Лігачова повідомила, що на зустрічі були присутні практично всі співробітники АП з його команди, і це було цінно, оскільки можна було подискутувати про наболіле досить щільно.

"Я отримала відповіді - як позитивні, так і негативні - на деякі свої запитання до нового президента, як на поставлені, так і не поставлені. У мене залишилася тривога з приводу деяких порушених під час зустрічі проблем", - зазначила вона.

Ну, за шаурму или об искусстве провокации от Svitlana Ostapa. Шаурма была двух видов и выглядела аппетитно. Но в силу...

Posted by Natalya Ligacheva on Friday, June 7, 2019

Також своє враження про зустрічі опублікував і журналіст проекту "Схеми" Михайло Ткач. "Що можу сказати - ті, хто плазував перед Порошенком, намагаються зарекомендувати себе і перед Зеленським. Схоже, з надією, що їхні кращі якості будуть актуальні і в ціні і при цій владі", написав Ткач.

Встиг на останні 15 хвилин оффрек зустрічі журналістів з президентом Зеленським. Що можу сказати - ті хто плазував...

Posted by Mykhailo Tkach on Friday, June 7, 2019

Натомість, генеральний продюсер телеканалу ZIK Наталя Влащенко зазначила, що на зустрічі говорили про важливе, зокрема, про створення ефективної моделі інформаційного поля України.

Сегодня Президент Владимир Володимир Зеленський встречался с большой группой журналистов К сожалению, я не смогла быть...

Posted by Natasha Vlaschenko on Friday, June 7, 2019

Встретились. Поговорили ) А третья фотка самая веселая: это мы с Егор Бенкендорф (Egor Benkendorf) Олександр Мартыненко...

Posted by Sonya Koshkina on Friday, June 7, 2019

Нагадаємо, увечері п'ятниці, 7 червня, на сторінці Адміністрації президента України у Facebook з'явилося відеозвернення глави держави Володимира Зеленського до народних депутатів. Він спочатку несподівано дякує їм. А потім пояснює, що ця подяка за те, що підтвердили правильність його рішення про розпуск парламенту. 

Відео Кумедний випадок: у МЗС заявили, що плагіату в промовах Зеленського та Порошенка не було

Ніякого плагіату у президентських промовах не планувалось, а є базові тези, які МЗС готує до закордонних візитів перших осіб держави і найвдаліші залишає для постійного користування дипломатичної служби. Так міністр закордонних справ Клімкін прокоментував скандал через однакові фрагменти промов президентів Зеленського та Порошенка.    

Кумедний випадок: у МЗС заявили, що плагіату в промовах Зеленського та Порошенка не було

Залиште свій коментар

Вибір редакції