Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шепелєв готовий піти на угоду зі слідством та визнати свою провину – адвокат

Екс-нардеп скаржиться на "нестерпні умови" в СІЗО.

Колишній нардеп Олександр Шепелєв готовий укласти угоду про визнання винуватості. Про це повідомив ТСН адвокат обвинувачуваного Андрій Циганков.

Правник підготував відповідне клопотання до Деснянського районного суду, який розглядає одне з проваджень Шепелєва. І стверджує, що відповідні клопотання направлять до інших судів, де на розгляді справи екс-нардепа.

До угоди зі слідством, стверджується у клопотанні, Шепелєва спонукали "створені жахливі умови його тримання під вартою". Окрім описання умов, які екс-нардеп називає нестерпними, зазначається, що у обвинувачуваного погіршився стан здоров'я.

"Підтверджую бажання Шепелева О.О. у зв’язку з неможливістю подальшого знаходження у зазначених вище умовах звернутись до суду із наполегливим проханням надати можливість спілкування із прокурорами … з метою узгодження приводів, умов та підстав укладання угоди зі слідством про визнання винуватості, а також реалізувати таку угоду в порядку, встановленому чинним КПК України, попередньо обговоривши вид та міру його покарання у разі укладення такої угоди із узгодженням вказаного на вкладених вище умовах із зазначеними представниками сторони обвинувачення", - йдеться у клопотанні.

Нагадаємо, 8 лютого колишнього народного депутата Олександра Шепелєва затримали під Києвом, при собі він, за твердженням прокуратури, мав посвідчення "МДБ ДНР" та український паспорт, видані на інше прізвище - Миколи Боруха, а також посвідчення народного депутата на своє прізвище.

Розшукуваний екс-депутат від БЮТ Олександр Шепелєв у ніч проти 6 липня 2014 року втік разом із конвоїром із лікарні швидкої допомоги, де перебував на лікуванні після екстрадиції та утримувався під вартою.

Справу проти екс-нардепа було порушено в 2012 року. Шепелєва звинувачували в причетності до розкрадання коштів "Родовід Банку" на суму більше 220 млн грн за часів прем'єрства Юлії Тимошенко, а також в участі спільно з бізнесменом Павлом Борульком в організації розкрадання держкоштів рефінансування Нацбанку на суму 315,3 млн грн у березні-травні 2009 року. Згодом МВС України повідомило, що Шепелєв перебуває в міжнародному розшуку за підозрою в замаху на вбивство і розкраданні коштів. Його затримали у Росії у березні 2015 року, після чого російський суд прийняв рішення екстрадувати його в Україну, однак екстрадиція так і не відбулася.

Окрім того, екс-депутат фігурував у справах щодо вбивства глави наглядової ради "АвтоКразБанку" Сергія Кириченка у січні 2003 року та щодо замаху на життя колишнього акціонера "Родовіда" Сергія Дядечка.

Кореспондент ТСН Ольга Василевська

Залиште свій коментар

Вибір редакції