Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубінський анонсував екстрене засідання фракції і розповів, кого з нардепів можуть виключити

У понеділок фракція збирається на засідання.

Народний депутат від фракції "Слуги народу" Олександр Дубінський заявив, що його колег по партії В'ячеслав Медяника, в переписці якого журналісти угледіли корупційні наміри, і Євгена Шевченка, який брав участь у шоу на російському "Першому каналі" можуть виключити із фракції. 

Про це Дубінський повідомив у своєму Facebook.

Він анонсував екстрене засідання фракції. "У понеділок (30 жовтня - Ред.), відразу після повернення президента з Японії, збирається екстрене засідання фракції. Нам сьогодні зробили відповідну розсилку і написали, що всі повинні бути", - каже нардеп. 

Він прогнозує, що там можуть ухвалити "екстраординарні рішення, за які слід буде голосувати".

"Коли ми говоримо про колабораціонізм зі сторони агресора, виступ на каналі – це не правильно. Якщо ми говоримо про те, що в переписці Медяника видно факти "рішалова", мабуть, теж лишати його у партії - не правильно. Але виключати їх безпідставно і детального розуміння, що відбувається, можна було б тільки після того, як ми виключили кнопкодавів, які підписували меморандум про те, якщо вони не будуть особисто голосувати, то самі складуть мандат і підуть. Тоді так", - каже Дубінський.

За його словами, виключити Шевченка і Медяник, але лишати кнопкодавів, які "порушили основні обіцянки президента і партії перед виборами", - "не за поняттями".

"Доведіть злий замисел, що ці люди йшли свідомо на те, щоб дискредитувати Україну, і ухвалюйте рішення про їх вихід із фракції. Я проголосую разом із фракцією, якщо будуть докази, а без цього виходить "одна бабка сказала"", - каже нардеп Дубінський

Як повідомлялося раніше, Генеральна прокуратура перевірить факт переписки народного депутата від "Слуги народу" В'ячеслава Медяника, в якій журналісти угледіли корупційні наміри у переписці про цукор. А Євген Шевченко взяв участь у пропагандистському шоу "Велика гра" на російському "Першому каналі". Своєю чергою колега Шевченка за фракцією Єлизавета Богуцька в коментарях запитала в нардепа, чи не здається йому, що він нічим не відрізняється від представників партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка та Віктора Медведчука, які літають до Путіна "з добрих намірів". У відповідь Шевченко написав, що "росіяни вирізали мої тези про Крим". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції