Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шикарні будинки, авто і заводи. Що нардепи переписують на своїх дружин

Народні обранці кажуть, що довіряють своїм другим половинкам. А в родинах деяких можновладців діє справжній фінансовий матріархат.

Дружини ледь не кожного українського політика є успішними підприємцями й отримують мільйони гривень, поки їхні чоловіки живуть лише на депутатську зарплату, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

В деклараціях народні обранці записують своє майно, гроші, автопарк та маєтки на своїх дружин. Нардеп Юрій Павленко пояснює це тим, що довіряти можна тільки жінкам.

Відео"У мене не було часу": депутати розповіли, чому записують своє майно на дружин

Ледь не в кожного українського політика-чоловіка - друга половина стала успішним підприємцем і отримує мільйони гривень. ТСН вирішила дослідити феномен успіху жінок народних обранців.

"У мене не було часу": депутати розповіли, чому записують своє майно на дружин

Натомість депутат Тетяна Острікова має свою думку про причини цього феномену.

"А причина в тому, що правочини і видатки на правочини більше 80 тисяч гривень ми, народні депутати, маємо декларувати, а члени наших сімей не мають декларувати. На навчання, придбання авто, коштовностей", – зауважила Острікова.

Своєю чергою депутат Ігор Мосійчук розповів, що його дружина орендує за 35 тисяч будинок, в якому вони живуть, але офіційно жінка зараз не працевлаштована.

"На дружину записаний будинок і земельна ділянка. А також 50% адвокатської компанії", – поділився інший нардеп Руслан Сидорович.

"Дружина задекларувала 80 тисяч доларів. "Мерседес" – власник дружина, а в мене право користуватися", – радісно пояснив депутат Юрій Павленко.

Нардеп Олександр Третьяков повідомив, що за декларацією має близько 8 млн доларів, два "Мерседеси", а в дружини – "Мазераті". Крім того, на дружину записані її шуби, прикраси і їхній будинок.

"Тому що потрібно було оформляти багато паперів, у мене не було часу їхати по всіх інстанціях", – пояснив нардеп, чому не оформив будинок на себе.

Депутат Іван Мірошніченко каже, що дружина працює і щось-таки заробляє сама. 

"Я все своє життя все, що заробляв... два будинки або корпоративні права – я все одразу оформлював на сім'ю", – зізнався Мірошніченко.

Водночас Василь Німченко не дуже охоче говорив про свої статки, щоправда зізнався, що "кілька мільйонів" у нього є точно. Свою дружину нардеп називає феміністкою і каже, що вона й сама заробляє багато.

"Як можна феміністку утримувати? Вона за сім'ю сплачує сама. І за мене… Вона мій міністр фінансів. Моя справа тільки її підтримувати і не злити", – поділився Німченко.

Нардеп Борислав Розенблат каже, що на дружину задекларовано більше 1 млн доларів, і вона видає йому гроші за необхідності.

"Памятаю, що є на неї два автомобіля, декілька підприємств, будинок житловий. Моя сестра займалася аграрним бізнесом, дружина – молочним бізнесом. Як кажуть, надійний тил. ...Дійсно видає. Я кажу, що їду в Київ, треба стільки-то грошей. Вона просто дістає і все", – розповів Розенблат.

Коресплондент ТСН Дар'я Щаслива

Залиште свій коментар

Вибір редакції