Шість місяців після штурму Капітолію: Байден закликав демократів і республіканців разом подолати наслідки

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
177
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шість місяців після штурму Капітолію: Байден закликав демократів і республіканців разом подолати наслідки

Фото: Associated Press

На думку Байдена, ці події були проявом інакомислення, а безладом.

Президент США Джо Байден заявили, що демократам і республіканцям необхідно спільно працювати над відновленням поваги до верховенства закону після штурму Капітолію 6 січня.

Про це інформує пресслужба Білого дому.

Нагадаємо, що дня заворушень навколо Конгресу пройшло пів року.

На думку Байдена, ці події були проявом інакомислення, а безладом. "Це стало кризою існування, перевіркою того, чи зможе наша демократія вижити, стало сумним нагадуємо того, що ніщо в нашій демократії не можна гарантувати", — йдеться в тексті.

Глава Білого дому закликав продовжувати роботу щодо захисту і відстоювання демократії.

"Це вимагає від людей доброї волі та мужності, щоб протистояти ненависті, брехні, екстремізму, які привели до цього нападу, а також визначення того, що сталося, — вважає Байден. — це вимагає від нас — демократів, республіканців і незалежних — спільної роботи заради загального блага для відновлення порядності, поваги до верховенства закону. Це спонукає наш уряд — законодавчу і виконавчу гілку — вжити термінових заходів для захисту нашого фундаментального права голосу ".

Нагадаємо, 6 січня на засіданні Конгресу США повинні були завершити офіційну процедуру підрахунку голосів виборців та оголосити Джо Байдена переможцем. Сотні прихильників чинного на той момент президента Дональда Трампа зібралися біля Капітолія, щоб висловити йому підтримку, і почали штурм будівлі. Конгрес тимчасово зупинив засідання.

У заклику до заколоту проти уряду звинуватили Трампа. 13 січня Палата представників підтримала рішення про імпічмент. Однак під час фінального голосування в американському Сенаті необхідних двох третин голосів сенаторів не набрала, тому імпічмент Трампу оголошено не було.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зустріч Путіна і Байдена
Дата публікації
Перегляди
177
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація