Шість начальників міліції Львова за наказом завели сторінки у Facebook, але ще нічого не написали

Шість начальників міліції Львова за наказом завели сторінки у Facebook, але ще нічого не написали

Рішення проводити спілкування з громадянами через соцмережі прийняли на засіданні наглядової ради обласної міліції.

Усі шість начальників райвідділів міліції Львова зареєструвалися у соцмережі Facebook, аби містяни могли писати їм запитання, побажання і скарги. Проте ніхто із керівників ще не зробив жодного посту про свою діяльність на посаді.

Проте вже є до сотні чи й більше віртуальних друзів у кожного.

"Власна сторінка у соціальній мережі забезпечить оперативне реагування працівників міліції на звернення громадян. Також мешканці районів міста зможуть поставити будь-які запитання та отримати відповіді стосовно роботи правоохоронців", – зазначив головний міліціонер Львівщини Дмитро Загарія.

Саме він і зобов'язав підлеглих зареєструватися в соцмережі, повідомляє прес-служба Головного управління МВС України у Львівській області. Рішення про активну діяльність міліцейських начальників у Facebook прийняли 19 червня на засіданні наглядової ради при обласній міліції.

"Двоє начальників райвідділів зафрендили мене о 09:40, один о 10:20, ще один - о 10:40. Дисципліновані або ж просто прийомний день у Facebook. Ще двоє не зафрендили – недисципліновані", - зазначив журналіст зі Львова Олег Онисько.

 
Допис by Олег Онисько.

Нагадаємо, чимало українських високопосадовців мають свої сторінки у соцмережах, через які повідомляють оперативні новини. А під час Майдану Facebook став одним із майданчиків гуртування та інформування про події.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів