Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шизофренічна позиція: Клімкін прокоментував російську резолюцію про миротворців

Втім, додав міністр, проект російської резолюції не отримав жодної підтримки в РБ ООН. 

Росія намагається, у тому числі шляхом своїх "миротворчих" пропозицій, заморозити конфлікт на Донбасі, зробити його своєю колонією, через яку дестабілізувати усю Україну.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі одного із українських телеканалів, - пише Укрінформ.

"Нам аж ніяк не потрібно замороження цього конфлікту, оскільки воно потрібно Росії за визначенням. Вся логіка дій Росії полягає в тому, щоб через окупований Донбас, через цю колонію Росії на Донбасі, намагатися діяти на нас і дестабілізувати нас. Тому і навіть ця російська шизофренічна пропозиція щодо того, щоб охороняти ОБСЄ за рахунок миротворців ( тобто, охороняти від самої Росії, адже хто там ще може на них впливати) – теж сприяє лише замороженню конфлікту. Як і розміщення миротворців лише на лінії дотику – оскільки це насправді просто створення нового кордону", - заявив Клімкін.

 

Втім, додав міністр, проект російської резолюції не отримав жодної підтримки в РБ ООН. "Стосовно російської резолюції зараз не почалося нічого, крім дуже формальних експертних консультацій, І то один раунд, щоб просто зреагувати. На цей гачок ми не потрапимо", - додав він. На переконання міністра, примусити Росію до введення справжньої та ефективної миротворчої місії на Донбас може більше політичного тиску та економічних санкцій з боку партнерів України.

ВідеоСША підтримує розміщення миротворців на окупованих територіях Донбасу

 

"І послання, яке дають наші друзі і партнери Росії - або ми рухаємося шляхом до чіткого бачення мандату цієї місії, і це має бути ніяка не легітимізація російського протекторату, а охоплення мандатом повної території та кордону, включення до мандату питань роззброєння, виведення зброї, або, звичайно, буде більше політичного тиску і більше санкцій. Тільки таким шляхом ми можемо досягнути реального результату", - заявив він.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко звернувся до ООН з ініціативою розгорнути миротворчу місію на Донбасі. Українська сторона наполягає, що миротворці мають бути присутніми на всій окупованій території Донбасу, включно з українсько-російським державним кордоном. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції