"Шкідники та відомі персони". Медведєв пояснив, проти кого РФ запроваджує антиукраїнські санкції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Медведєв підпише решення щодо санкцій найближчим часом.

У новий санкційний список, який готує РФ проти України потраплять сотні людей, які "заподіяли шкоду" Росії, зокрема і "відомі особи".

Про це у вівторок, 23 жовтня, журналістам заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, пише РБК.

За його словами, в рамках санкцій планується заморожувати активи цих осіб і заборонити виведення належних їм засобів.

"Йдеться, по-перше, про блокування їхніх активів, які перебувають на території Російської Федерації, тобто заборону здійснювати з ними будь-які дії. По-друге, про заборону перерахунку грошових коштів, які перебувають в джерелах, розташованих на території РФ. Тобто про заборону вивозу капіталу", - сказав Медведєв.

Прем'єр запевнив, що пересічних українців обмеження не торкнуться.

"Якщо говорити про фізичних осіб, то це будуть сотні людей, які своїми діями завдавали шкоди нашим країнам. Там будуть і представники бізнесу, і інші люди, це залежить від розсуду тобто, від тих пропозицій, які сформулює уряд", - цитує російського прем'єра ТАСС.

Він заявив, що має намір підписати рішення щодо санкцій стосовно України найближчим часом.

Нагадаємо, Росія введе санкції проти України через "недружні дії" щодо громадян та юридичних осіб Росії. Санкціями передбачено, що уряд створить список фізичних та юридичних осіб, щодо яких запроваджуватимуться економічні заходи, визначить ці заходи, забезпечить впровадження визначених заходів проти осіб зі списку.

Відео Путін запровадив економічні санкції проти України

Володимир Путін запровадив економічні санкції проти України. Відповідний указ опублікований на сайті президента. Мовляв, із метою захисту національних інтересів. Рішення Москва прийняла у відповідь на антиросійські санкції, прийняті Києвом. У Кремлі ці дії назвали такими, що протирічать міжнародному праву. 

Путін запровадив економічні санкції проти України

Залиште свій коментар

Вибір редакції