Шкіль і Гудима фігурують у новому кадровому скандалі в БЮТ

Дата публікації
Перегляди
3006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шкіль і Гудима фігурують у новому кадровому скандалі в БЮТ

Керівництво БЮТ підозрюють у формуванні виборчого списку всупереч настановам Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Керівництво партії "Батьківщина" де-факто відмовило близько 20 діючим опозиційним нардепам в обранні до наступного скаладу Верховної Ради.

У "Батьківщині" може вибухнути новий скандал: слідом за Наталею Королевською загроза "вильоту" загрожує ще кільком нардепам. Як пише газета "Сегодня", жодних звинувачень проти діючих представників БЮТ у парламенті не висунуто, але їх просто не обрали на партійний з'їзд, який відбудеться через тиждень.

За інформацією видання, майже два десятка нинішніх бютівських депутатів "прокотили" під час виборів на обласних конференціях. Серед таких є Олег Білорус, Олена Бондаренко, Павло Костенко, Сергій Міщенко, Уляна Мостіпан, Віктор Таран та інші.

Це означає, що народні обранці не братимуть участі не лише в березневому, але й у серпневому з'їзді партії. А отже, будуть позбавлені можливості захистити власне місце в передвиборчому списку.

Деяким з "вигнанців", щоправда, пощастило. Наприклад, Андрія Шкіля не обрали у Львові, але потім він став делегатом від вінницької обласної організації.

Як пояснив сам Шкіль, причиною інциденту став його конфлікт з одним із керівників львівської організації "Батьківщини".

А от його товариш по львівському нещастю Олександр Гудима на даний момент залишився без мандата.

"Я не тримаюся за депутатське крісло, тому не цікавлюся тим, оберуть мене чи ні. Але на місці Юлії Володимирівни я би здивувався тому, що стільки депутатів не обрали на з'їзд", - відзначив Гудима.

Неофіційно в БЮТ говорять, що нинішнє керівництво "Батьківщини" чистить склад делегатів з'їзду, щоб провести свій варіант списку, без неугодних нардепів. І все це – без погоження з Юлією Тимошенко.

"Не потрібно бачити в цьому якісь інтриги", - спростовує чутки нардеп-бютівець Андрій Павловський.

"Думаю, це технічна недоробка: у квотах делегатів від областей просто не вистачило місць для всіх депутатів. Можливо, політрада партії прийме рішення розширити ці квоти і обрати всіх нардепів", - припустив він.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація