Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Шкіра і кістки". Мати політв'язня Балуха побачила сина в ізоляторі

Активіст голодує вже понад чотири місяці.

Мати політв’язня Володимира Балуха Наталія 9 серпня відвідала свого сина в ізоляторі тимчасового утримання в Роздольному.

Про це у п'ятницю, 10 серпня, повідомляє Кримська правозахисна група.

“Нічого доброго. Худий, страшний такий. Скелет. Один скелет", - розповіла Наталія.

Наталія Балух додала, що Володимир ніколи не розповість їй про стан свого здоров'я, щоб її не засмучувати.

"Але я ж бачу, що він такий страшний, що я просто шокована. Тільки кістки та шкіра на них. Виглядає, як старенький дідусь. Він ніколи мені не скаже, що з його здоров’ям щось негаразд. Ніколи. Я знаю, що він хворів, і поперек в нього болів, і нога, і взагалі все було погано. Але мені він казав, що все гаразд. Коли ми з ним розмовляли, поруч стояв поліцейський, а при ньому він нічого такого не скаже”, - зазначила мати політв'язня.

Мати українця повідомила, що Володимир майже не вживає їжу, тільки іноді кисіль з вівсянки і сухарі.

ВідеоАдвокати Балуха планують оскаржувати незаконний вирок кримських окупантів

Політв'язня самопроголошений кримський суд напередодні засудив до 5 років позбавлення волі та штрафу у рамках сфальшованої справи про побиття тюремника. Два роки тому кримчанина ув'язнили за проукраїнську позицію, за надуманим звинуваченням у зберіганні боєприпасів засудили до трьох з половиною років колонії. Бранець Кремля голодує на знак протесту, сьогодні - 110-й день, відколи Балух відмовився від їжі.

Адвокати Балуха планують оскаржувати незаконний вирок кримських окупантів

Нагадаємо, політв'язня Балуха в окупованому Криму засудили до п'яти років колонії та грошового штрафу через нібито знайдені в його селі боєприпаси і вибухівку. Активіст 19 березня оголосив голодування. Правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України на подвір'ї його будинку. МЗС України і США наполягають на звільненні російською владою українського активіста.

Вибір редакції