Шлях до Гааги став коротшим. Луценко повідомив, що всім суддям Конституційного суду РФ вручили підозру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Є велика вірогідність міжнародного кримінального суду щодо високопосадовців РФ.

ГПУ міжнародною поштою відправила всім суддям Конституційного суду РФ повідомлення по підозру.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За його словами, також були відправлені пам’ятка та всі витяги, які необхідно надавати у таких випадках.

Таким чином, судді Конституційного суду РФ отримали повідомлення про підозру в установлений спосіб.

«Шлях до Гааги для російських високопосадовців в черговий раз скоротився завдяки врученню підозри в установленому порядку тим, з дозволу сказати, суддям Конституційного суду РФ, які грубо порушили і російське, і міжнародне законодавство», - заявив Луценко.

Він зазначив, що є велика вірогідність міжнародного кримінального суду щодо високопосадовців РФ.

 «Що буде далі? Думаю, на це питання має відповісти об’єднана урядова команда, яка працює разом з нами, в міжнародному суді. Думаю, що вірогідність міжнародного кримінального суду у справах окупації та ведення агресивної війни проти України щодо високопосадовців Російської Федерації (незалежно від того, чи це військові, які виконували наказ, чи політики, які прикривали їхні незаконні дії) є достатньо високою», - зазначив генпрокурор.

Луценко також зазначив, що уже є юридичні докази отримання в установленому порядку суддями Конституційного суду РФ підозри та супутніх документів.

«Міжнародна пошта доставляє кореспонденцію, в якій розписується конкретний посадовець, що приймає таку кореспонденцію. Так, міжнародна пошта в двох пакетах доставила цю кореспонденцію, і працівниця Конституційного суду РФ Сінюкова поставила свій підпис, а міжнародна пошта надала нам звіт про вручення їй цієї кореспонденції», - пояснив Луценко.

Раніше повідомлялося, що 1 березня було складено повідомлення про підозру голові та 18 суддям Конституційного Суду Російської Федерації у пособництві в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України - окупації Криму. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції