Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шмигаль пояснив призначення скандального ректора Шкарлета новим в.о. міністра освіти його "ясним баченням"

Шмигаль пояснив призначення скандального ректора Шкарлета новим в.о. міністра освіти його "ясним баченням"

Шкарлета звинувачують в плагіаті та критикують за елітні автівки.

Кабінет міністрів України призначив скандального ректора Чернігівського технологічного університету та колишнього "регіонала" Сергія Шкарлета на посаду виконувача обов'язків міністра освіти через його "добре та ясне бачення".

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив в інтерв'ю для "ВВС News Україна".

"В чоловіка добре і ясне бачення, має менеджерський досвід. Це були характеристики, які зібрання провідних ректорів давали йому під час зустрічі з президентом, - пояснив очільник уряду. - Пана Шкарлета при зустрічі з президентом висунули ректори як одного з кандидатів. Ми мали з ним і формальну співбесіду, і розмову щодо загальної філософії та стратегії розвитку освіти та науки". 

Він також прокоментував відмову парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій від призначення Шкарлета на посаду міністра освіти і науки України.

"Як такої відмови парламенту не було. Ми говоримо про те, що виконання обов'язків міністра освіти та науки - це шанс кандидата проявити себе, свою стратегію, філософію, навички та професіоналізм", - зазначив Шмигаль. 

За словами прем'єра, Шкарлет пробуде на посаді щонайменше наступні три місяці.

"Парламент вже збирається йти на канікули. А міністрів призначає парламент. Думаю, традиційний тримісячний термін - це той час, за який людина може ознайомитись із ситуацією і проявити своє бачення чи професіоналізм на посаді", - пояснив очільник уряду, додавши, що тиску з боку президента щодо призначення Шкарлета не було.

Нагадаємо, що кандидатуру Шкарлета до Ради вніс прем'єр Денис Шмигаль. Для голосування постанова мала пройти профільний комітет, але Шкарлета там не підтримали.

Тоді під стінами парламенту на пікет вийшли науковці. Шкарлет, стверджували пікетувальники, заскочений на плагіаті - простіше кажучи, списуванні чужих робіт.

Запитання до Шкарлета виникли також через кілька елітних автівок та грошові заощадження, наявність яких він пояснив ректорською зарплатою. 

Відео Сергій Шкарлет знайшов обхідний шлях і став виконувачем обов`язків міністра освіти та науки

Ректора Чернігівського вишу Сергія Шкарлета Кабмін призначив виконувати обов'язки міністра освіти на науки. Цим же рішенням усунувши від них Любомиру Мандзій. Тиждень тому кандидатуру Шкарлета не підтримали в Раді. Після фіаско на профільному комітеті, подання на його призначення навіть не виносили на розгляд у сесійній залі Парламенту. Коли увійти до Міносвіти не вдалося через парадні двері, знайшовся обхідний шлях.

Сергій Шкарлет знайшов обхідний шлях і став виконувачем обов`язків міністра освіти та науки

Залиште свій коментар

Вибір редакції