Шмигаль зізнався, що його жахає летальність коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр зауважив, що кожен може заразитися коронавірусом.

Прем'єр Денис Шмигаль заразитися новим коронавірусом не боїться. Його більше страшить кількість летальних випадків, до яких призводять наслідки після інфікуванням новим вірусом.

 Про це очільник уряду сказав в інтерв’ю на YouTube-каналі "Vласть vs Vлащенко".

Прем'єр сказав, що наразі у світі ще немає ліків і затверджених ефективних протоколів лікування коронавірусу, а у хвороби досить висока летальність. Утім, якщо подолати смертість, у суспільства зникне страх цієї хвороби і до неї будуть ставитися як, наприклад, до сезонного грипу.

"Ось це лякає. Лякає летальність цієї хвороби. Якщо подолати летальність і ця хвороба стане умовно звичайним грипом або ангіною, яку можна полікувати таблетками і жити спокійно далі, тоді страху ні у суспільства, ні у кого з нас не буде", - зазначив Шмигаль.

На думку глави уряду, уникнути зараження або захворіти коронавірусом якомога пізніше можна завдяки дотриманню маскового режиму, дезінфекції й соціальній дистанції.

"Класичного страху захворіти у мене немає. Тут дуже важливий момент: хочеться з одного боку дати меседж суспільству, що це хвороба, і кожен з нас має шанс нею заразитися і захворіти, дуже важливо вчасно зреагувати і отримати допомогу. І тут дуже важливий момент - захворіти якомога пізніше, а саме дотримуватися маскового режиму, дотримуватися чистоти рук, дотримуватися соціальної дистанції", - висловився Шмигаль.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський перебуває на частковому карантині після того, як стало відомо, що дружина президента Олена Зеленська захворіла на COVID-19. Однак, вже цієї п'ятниці у президента закінчиться самоізоляція і він відновить роботу у звичному режимі.

Перша леді Олена Зеленська нині у лікарні, їй поставили діагноз позагоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія. 

Відео Олена Зеленська спочатку лікувалася вдома, але сьогодні змушена була звернутися до лікарів

Хвору на коронавірус Олену Зеленську шпиталізували із двобічною пневмонією. Перша леді спочатку почувалася добре і лікувалася вдома, але сьогодні змушена була звернутися до лікарів. Нині вона перебуває в одній зі столичних лікарень. В якій саме – в Офісі президента не уточнюють. Її стан - середньої тяжкості. Дружина президента в ізоляції під наглядом лікарів. Додаткового кисню вона не потребує. Володимиру Зеленському та його дітям зробили додаткові ПЛР тести - вони негативні. Більше про коронавірус в Україні

Олена Зеленська спочатку лікувалася вдома, але сьогодні змушена була звернутися до лікарів

Залиште свій коментар

Вибір редакції