Шокін пояснив, за які "проступки" звільнив Сакварелідзе

На сайті ГПУ опубліковано наказ про притягнення до дисциплінарної відповідальності із перерахунком "гріхів" прокурора.

Генеральна прокуратура України опублікувала на своєму сайті наказ "Про притягнення до дисциплінарної відповідальності" за підписом Генпрокурора Віктора Шокіна, у якому розписані мотиви звільнення Давіда Сакварелідзе.

Як пояснюється у документі, причинами звільнення названі заклик та участь у мітингу, відмова в участі у справі "діамантових прокурорів", неналежне оформлення документів щодо допуску до державної таємниці та гальмування реформ.

"Своїми вищезазначеними діями Сакварелідзе скоїв проступок, який порочить його як працівника прокуратури та виключає можливість належного виконання ним службових обов'язків у будь-якому прокурорському колективі, що унеможливлює подальше перебування в органах прокуратури України", - йдеться у документі.

Зазначимо, 27 березня у Генпрокуратурі заявили, що "відреагують" на участь Сакварелідзе у протестній акції.

Нагадаємо, народні депутати, обрані від Одеської області, і керівники більшості обласних прокуратур України вимагають звільнити Давида Сакварелідзе від посади заступника генпрокурора і голови прокуратури Одеської області. Відповідні листи вони написали на ім'я генерального прокурора Віктора Шокіна.

24 березня команді заступника генерального прокурора Давида Сакварелідзе повідомили про обшуки під час прямого ефіру програми "Шустер Live". Повідомлення про ймовірні обшуки отримав заступник начальника відділу процесуального керівництва Віталій Опанасенко, якому подзвонили з Генпрокуратури. Пізніше ГПУ спростувала факт обшуків.

Напередодні Сакварелідзе повідомив, що двоє слідчих з його команди, які вели справу "діамантових прокурорів", отримали повідомлення про звільнення. Заступник генпрокурора назвав це "широкомасштабним наступом" на його команду через цю справу.

При цьому, прокурор ГПУ Владислав Куценко звинуватив команду Сакварелідзе у безвідповідальному ставленні до скандальної справи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: