Шойгу керує терористами на Донбасі та поставками зброї в Україну - МВС

Шойгу керує терористами на Донбасі та поставками зброї в Україну - МВС

Радник Авакова повідомив, що МВС отримало всі необхідні докази.

Міністерство внутрішніх справ України отримало беззаперечні докази причетності міністра оборони РФ Сергія Шойгу до передачі зброї терористам в Україні, а також того, що він координує дії різних підрозділів терористів.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі у середу, 23 липня.

"МВС отримало беззаперечні докази причетності міністра оборони РФ Сергія Шойгу до прямих дій із передачі терористам "ЛНР" і "ДНР" озброєння - установок "Град", танків, артилерії тощо", - сказав він.

Геращенко наголосив, що на Шойгу замкнено весь контроль за поставками озброєння і координацією дій різних підрозділів терористів, передає Уніан.

"Це пов'язано з тим, що попередня система управління терористами в Україні показала свою неефективність. Раніше одними групами терористів керувала ФСБ, іншими - Головне розвідувальне управління Генштабу Росії. На сьогодні прийнято рішення, що всіма терористами в Україні, а також поставками зброї буде керувати пан Шойгу", - сказав він.

Геращенко повідомив, що проводиться перевірка інформації про те, що саме Шойгу узгоджував передачу ЗРК "Бук-1" терористам для того, щоб вони могли збивати українські літаки.

За словами заступника Авакова, МВС звертатиметься до МЗС і президента Петра Порошенка з пропозиціями запроваджувати санкції, які стосуватимуться недопуску російських чиновників та бізнесменів, що фінансують терористів, передають їм зброю та боєприпаси.

"У першу чергу такою людиною є міністр оборони РФ Шойгу. Окрім того, що він займається передачею терористам озброєння, на ньому замкнені питання, пов'язані з підготовкою терористів. На сьогодні нами отримані беззаперечні докази того, що міністерство оборони РФ проводить підготовку танкістів, які потім перекидаються в Україну й у складі екіпажів бойових танків наносять удари по українських військових", - сказав Геращенко.

Він зауважив, що підготовка танкістів проводиться у селищах Чорткове та Кам'янка.

Як повідомлялося раніше, українські правоохоронці відкрили проти міністра оборони РФ Шойгу кримінальне провадження. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Відео Міністр оборони Шойгу передає зброю терористам - МВС

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів