Шойгу приїхав до окупованого Криму на масштабні військові навчання

В них будуть брати участь бойові кораблі і допоміжні судна Чорноморського флоту і Каспійської флотилії.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу прибув в окупований Крим, де сьогодні, 9 вересня, відбудеться один з ключових етапів стратегічних командно-штабних навчань (СКШУ) "Кавказ-2016". Про це повідомив офіційний представник російського військового відомства генерал-майор Ігор Конашенков, передає РИА Новости.

"Глава військового відомства особисто проінспектує дії штабів і військ під час стратегічних навчань "Кавказ-2016", — зазначив Конашенков.

На полігоні Опук Південного військового округу (ПВО) у рамках навчань будуть відпрацьовані дії міжвидового угруповання військ із відбиття нападу умовного противника, повідомили в Міноборони РФ. Будуть задіяні всі види і роди військ, залучені до навчань.

Як зазначає російське агентство, навчання "Кавказ-2016" проводяться з 5 по 10 вересня під керівництвом начальника Генерального штабу ЗС РФ — першого заступника міністра оборони Росії генерала армії Валерія Герасимова. В них будуть брати участь органи військового управління та війська (сили) ПВО, частина сил ЦВО і ЗВО, СФ, ВКС і ВДВ, бойові кораблі і допоміжні судна Чорноморського флоту, Каспійської флотилії.

Нагадаємо, Печерський суд видав дозвіл на затримання міністра оборони Росії Сергія Шойгу. Раніше він був оголошений в розшук.

Залиште свій коментар

Наступна публікація