Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шпигунський скандал у Раді: комуністи підозрюють у зраді екс-голову СБУ

Наливайченко дав відсіч "стукачам".

У Раді розгорілися шпигунські пристрасті: комуністи запідозрили ударівця Валентина Наливайченка у зраді державних інтересів - коли той був очільником СБУ, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Троє комуністів вже навіть написали заяву в Генпрокуратуру. Там зареєстрували кримінальне провадження і перевіряють, чи Наливайченко часом не розголосив секрети. Мовляв, колишній голова СБУ дав можливість представникам ЦРУ ознайомитись із секретними документами.

Самі комуністи, які писали запит, уточнюють: якось на випуск академії СБУ Наливайченко запросив посла США, а того начебто супроводжував співробітник ЦРУ. Ймовірною зрадою вони називають те, що останній бачив обличчя майбутніх розвідників.

"Ті затрати, які держава несла 5 років на цих студентів, і вони не можуть відкрито працювати за рубежом", - нарікає комуніст Михайло Герасимчук.

ВідеоТрійко комуністів запідозрили ударівця Наливайченка у шпигунстві

Сам Валентин Наливайченко цю історію називає доносом в традиціях НКВД.

"Якщо це спроба тиску політичного, то я зразу буду казати всім авторам, співавторам та іншим стукачам, які будуть шити далі цю кримінальну справу, що я тиск не сприймаю. А така моя оцінка професійна, людська і політична – це є енкаведізм", - заявив у свою чергу Наливайченко.

Нагадаємо, народні депутати на засіданнях парламенту розважаються читанням улюбленої літератури. Так, регіонали читають про Гітлера та збоченців, а опозиція з планшетів "зависає" в соцмережах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції