Штаб чи не штаб: Тищенко пояснив, чому його ресторан "Велюр" працював під час карантину

Штаб чи не штаб: Тищенко пояснив, чому його ресторан "Велюр" працював під час карантину

Фото: УНІАН

Нардеп розповів нову версію причини роботи його ресторану у центрі Києва.

Народний депутат Україні від "Слуги Народу" Микола Тищенко спростував свої слова про те, що його ресторан "Велюр" працював під час карантину як штаб.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню "Українська правда".

Журналіст запитав, що за штаб був у ресторані Тищенка, на що він відповів: "Ні. У мене немає в "Велюрі" штабу. "Велюр" - це ресторан, який працював на винесення від першого дня цієї проблеми, яка прийшла в нашу країну. Це штучно створений скандал".

За його словами, журналісти вирвали з контексту його слова про штаб, а він там буває "щодо роботи штабу або для персональних зустрічей".

Тищенко не зміг пояснити, чому до ресторану приходили народні депутати. Він наголосив, що він там проводив особисті зустрічі.

"Це зручне місце розташування, тому що насамперед я там збираю допомогу, яку потім я передаю лікарням, семи опорним лікарням, і зокрема, я вийшов вже за рамки опорних лікарень і передаю допомогу і тим лікарням, які звертаються до нас в штаб", - сказав нардеп.

На запитання, чи проводив хтось інший зустрічі у ресторані Тищенко сказав: "Я хочу, щоб ви чітко розуміли, що ресторан "Велюр" - це заклад громадського харчування. Якщо ресторан закритий - то це приміщення може використовуватися ... Це не комунальна власність, це не оренда, це приватна власність. Тобто фактично, ви можете закрити це підприємство і просто там жити.

Тому там відбувалися тільки приватні зустрічі, ну не знаю, може бути, якщо вам хочеться гарне слівце, за зачиненими дверима. Просто так туди потрапити - нереально і неможливо.

Ви можете тільки отримати у разі попереднього замовлення їжу, де ви повинні показати номер замовлення, і тоді вам цю їжу віддадуть. Але там всередині, в ресторані, ніхто не їсть".

Коли журналіст запитав про жорстку розмову із Зеленським через ресторан Тищенко сказав: "З президентом? Про "Велюр"? Ви жартуєте зараз?

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі Bihus.info неодноразово помічали, як до ресторану "Велюр" під’їжджають відомі у політичних колах люди та заходять всередину. Під час спостережень вони помітили, як у "Велюр" приїжджали народні депутати Антон Яценко та Олександр Кабанов, а також один із співробітників "Метінвесту" Віталій Кисіль.

У відповідь Тищенко заявив, що в його ресторані "Велюр" у центрі Києва проходять особисті зустрічі. "Так, справді в ресторані "Велюр" іноді проходять особисті зустрічі. По складах читайте - "особисті зустрічі". Поодинокі зустрічі. Це своєрідний такий штаб. Але ресторан не працює для відвідувачів", - заявив Тищенко.

Пізніше заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що президент України Володимир Зеленський провів "дуже жорстку розмову" з Тищенком з приводу роботи ресторану "Велюр" у центрі Києва в умовах карантину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація