Штаб Клінтон хоче отримати від ФБР більше інформації про її листування

Сама Клінтон в ході свого візиту в штат Айова не стала відповідати на питання журналістів з приводу розслідування ФБР.

ФБР має негайно надати більш детальну інформацію про нове розслідування електронного листування кандидата в президенти США Гілларі Клінтон, заявив глава передвиборного штабу Клінтон Джон Подеста.

Про це пише ВВС.Russian.

Раніше глава ФБР Джеймс Комі повідомив, що відомство відновило розслідування справи, пов'язаної з використанням Клінтон на посаді держсекретаря США особистого сервера для робочого листування. За його словами, це пов'язано з виявленням нових електронних листів. В листі до конгресу США Джеймс Комі сказав, що поки не може оцінити значимість знайденого матеріалу і не може передбачити, скільки часу займе нове розслідування.

Білий дім заявив, що не отримував ніяких попередніх повідомлень про те, що ФБР досліджує які-небудь нові листи, пов'язані зі справою Клінтон.

Сама Клінтон в ході свого візиту в штат Айова не стала відповідати на питання журналістів з приводу розслідування ФБР.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що Держдепартамент США відновив розгляд з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування по електронній пошті в період її керівництва відомством.

Скандал у зв'язку з електронною перепискою Клінтон розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона в порушення встановлених вимог вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше заявляла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі своєї особистої електронної адреси.

ВідеоГілларі Клінтон і Дональд Трамп вирушили у ключовий у голосуванні тур Флоридою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: