Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Штаб Порошенка пропонує збільшити тривалість дебатів на стадіоні

Дебати мають тривати не 60, а 90 хвилин.

У штабі Петра Порошенка пропонують збільшити тривалість дебатів на "Олімпійському", заявив речник штабу чинного президента Олег Медвєдєв.

З його слів, дебати на стадіоні повинні тривати близько 90 хв – за регламентом, який визначений в постанові ЦВК. "Години замало, бо питань у кандидатів один до одного накопичилося, напевно, багато. Можливо, варто було б трохи розширити проміжок часу від 60 хвилин до 90", – сказав Медведєв.

За постановою ЦВК, яка регламентує проведення дебатів на "Суспільному", кандидати мають мати вступне слово по 5 хвилин. У якому порядку відбуватиметься виступ, визначає жеребкування. Дискусія розпочинається після вступного слова обох кандидатів. "У цьому є відмінність від прес-конференції. Під час дискусії питання один одному ставлять кандидати. У положенні ЦВК регламентується, що питання має тривати не більше одної хвилини, а тривалість відповіді не більше трьох хвилин", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, напередодні, 16 квітня, представники "Олімпійського", штабів Зеленського і Порошенка підписали тристоронню угоду щодо можливості проведення там дебатів 19 квітня. У ніч проти 17 квітня Зеленський випустив нове відеозвернення з приводу дебатів із своїм суперником Петром Порошенком і заявив про початок розповсюдження квитків на дебати на стадіоні. Представник кандидата у президенти Петра Порошенка у ЦВК просить змін до положення про порядок проведення дебатів, аби президент встиг і на дебати на НСК "Олімпійський", і на "Суспільному".

Нагадаємо, увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Зеленський викликав Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Крім того, у відеозверненні він заявив, що кандидати повинні обов'язково пройти медичну експертизу і довести, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента Володимиром Зеленським.

ВідеоШтаби кандидатів у президенти сперечаються щодо умов проведення дебатів

Робочі групи обох кандидатів знову не змогли остаточно вирішити, як відбуватимуться дебати. Сторона Зеленського запропонувала одну сцену для двох кандидатів і модератора. На трибунах 30% прихильників Зеленського і 30% - Порошенка. Решта людей – усі охочі. У Порошенка хочуть дві окремі сцени для двох кандидатів. На трибунах - половина прихильників чинного президента і половина від Зеленського. І ніякого вільного входу для інших охочих.  

Штаби кандидатів у президенти сперечаються щодо умов проведення дебатів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції