Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Штайнмаєр скликає глав МЗС країн-членів ОБСЄ на неформальне засідання щодо України

Особлива увага буде приділена залученню організації до вирішення криз та конфліктів.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр збирає колег на неформальну зустріч для обговорення ситуації в Україні. 

Про це повідомили в ОБСЄ, де Німеччина наразі головує, передає УНІАН.

Зустріч міністрів закордонних справ країн-членів ОБСЄ відбудеться 1 вересня у Потсдамі в Німеччині.

Зазначається, що темою обговорення будуть питання спільних викликів у регіоні ОБСЄ та поглиблення співробітництва між країнами-членами організації. Особлива увага буде приділена залученню ОБСЄ до вирішення криз та конфліктів, особливо в Україні, і боротьби з тероризмом.

В ОБСЄ наголосили, що це неформальне засіданні також буде основою для підготовки міністерської Ради організації, яка пройде у грудні в Гамбурзі.

Раніше постійний представник РФ при ОБСЄ Олександр Лукашевич заявив, що Москва не надасть доступ до Криму спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Нагадаємо, МЗС України вимагало від Росії надати безпечний доступ представникам ОБСЄ до Криму. У Міністерстві зазначили, що окупаційна влада має виконати прохання згідно з мандатом, наданим СММ, який у тому числі схвалила Російська Федерація, з метою надання об'єктивної оцінки ситуації на тимчасово контрольованій російськими окупаційними силами території. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції