Штайнмаєр закликав не допустити "рецедиву" між РФ і НАТО

Заходи взаємної підстраховки НАТО в Східній Європі та готовність до діалогу між Заходом та Москвою - "дві сторони однієї й тієї самої медалі", вважає Штайнмаєр.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр застеріг від повернення до старих часів у відносинах між Заходом та Росією.

Про це пише dw.com.

"Нашою спільною метою має бути те, щоб після двох з половиною тяжких років знову досягнути більшої безпеки - для всіх у Європі. Ми не маємо права допустити рецидиву нової-старої конфронтації".

Заходи взаємної підстраховки НАТО в Східній Європі та готовність до діалогу між Заходом та Москвою - "дві сторони однієї й тієї самої медалі", вважає Штайнмаєр.

"Одне неможливе без іншого, але й інше без першого не має жодного сенсу", - сказав міністр. Водночас він застеріг партнерів Берліна у Північноатлантичному альянсі від "зайвих загострень" ситуації, які можуть мати наслідком "хибне сприйняття" кроків НАТО.

В такому разі результатом може стати "не посилення, а послаблення безпеки для Європи", зазначив Штайнмаєр.

Нагадаємо, що раніше постпред РФ при НАТО Олександр Грушко підтвердив проведення 13 липня засідання ради між Росією і альянсом.

Постпред також зазначив, що Москва розраховує продовжити розпочатий на попередній зустрічі обмін думками щодо ситуації в Україні і в Афганістані.

Раніше Столтенберг заявив, що на саміті у Варшаві Україні нададуть політичну і практичну допомогу. Крім того, генсек констатував численні порушення режиму припинення вогню на Донбасі і повідомив, що в черговий раз пролунає заклик дотримуватися режиму тиші та надати спостерігачам можливість працювати на сході України.

Нагадаємо, Петро Порошенко анонсував, що Україна та НАТО узгодять комплексний пакет допомоги від НАТО на Варшавському саміті НАТО. За його словами, цей документ спрямований на зміцнення оборони України за допомогою більш потужних структур безпеки.

Раніше генеральний секретар організації Йенс Столтенберг заявив, що на саміті НАТО у Варшаві будуть прийняті переломні рішення у питанні присутності сил Північноатлантичного альянсу в Східній Європі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: