Штайнмайєр наголосив, що Німеччина ніколи не визнає Крим територією РФ

Він оцінив ситуацію на сході України як надзвичайно напружену.

Німеччина не визнає законність анексії Криму РФ і не буде схвально ставитися до дестабілізації Москвою ситуації на Сході України.

Про це заявив міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр.

"В основі має стояти: ми не можемо ні ігнорувати, ні прийняти кричуще нехтування міжнародного права через анексію Криму і дестабілізацію Східної України... Ясно було раніше і зараз, що про визнання анексії не може бути й мови. Як ясно і те, що не може бути військового вирішення конфлікту в Україні", - заявив міністр.

Він вважає ситуацію на сході України як надзвичайно напружену, а стан виконання Мінських домовленостей як незадовільний. Штанмайєр також не погодився з тими, хто вважає Мінські домовленості помилковими і таким, що нікуди не ведуть.

Нагадаємо, що за наявності прогресу у реалізації Мінських угод слід обміркувати поетапне зняття санкцій з Росії, при цьому ніхто не зацікавлений в тому, щоб поставити Москву "на коліна".

Таку заяву зробив у понеділок, 30 травня, глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмайер. Німеччина, як вважає Штайнмайєр, повинна зробити все для розрядки напруженості у відносинах з Росією і вибудувати з нею діалог, в той же час продовжуючи відстоювати свої позиції. При цьому міністр зазначив, що ніхто не зацікавлений в економічному ослабленні Росії.

Зауважимо, що якщо Київ продемонструє прогрес у проведенні реформ та боротьби з корупцією, Україні буде легше переконати країни Євросоюзу продовжити санкції проти Росії.

Про це заявив колишній генеральний секретар НАТО, а нині позаштатний радник українського президента Петра Порошенка Андерс Фог Расмуссен.

Нагадаємо, що G7 готові продовжити санкції проти Росії. Лідери "Великої сімки" закликали всі сторони конфлікту в Україні до конкретних кроків щодо припинення вогню у відповідності з Мінськими угодами. При цьому лідери "сімки" підтвердили намір зберегти в дії санкції проти Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: