Штепа за ґратами проводить сеанси екзорцизму для Порошенка і Яценюка

Штепа за ґратами проводить сеанси екзорцизму для Порошенка і Яценюка

Фото: ТСН.ua

Колишня очільниця Слов'янська розповіла, чим займається у СІЗО.

Одіозний екс-мер Слов'янська Нелі Штепа, яку звинувачують у підтримці сепаратистів, сприянні захопленню міськради бойовикам "ДНР" і колабораціонізмі, заявила, що молиться за душі президента та прем'єра і читає Біблію та Булгакова у СІЗО.

У своєму інтерв'ю Depo. ua Штепа назвала події на Донбасі "війною олігархів із олігархами". Буцімто, "донецькі", які втекли в Росію, наймають там бойовиків, щоб повернути Донбас. Але, за її словами, РФ не має жодного стосунку до подій на Сході.

"Сьогодні є і росіяни, і зброя російська, і сьогодні є техніка, але це справа рук тих, які втекли. У Слов'янську - це справа СБУ і міліції. Це їхніх рук справа. Те, що сьогодні діється в Донецьку, я так розумію, що ті, які були в Донецьку до в'їзду слов'янських бандформувань, це були люди олігархів. Зараз там війна одного бандформування з іншим. Бандформування, яке заїхало зі Слов'янська, - це київське, а там ще бандформування, яке з Москви підтримується", - заявила колишня депутатка. 

У СІЗО, говорить Штепа, є час подумати про все. Вона перечитує Булгакова та Біблію. 

"У Біблії написано "треба пробачати". Я пробачаю Яценюка, Турчинова. Я щодня молюся за Яценюка, Турчинова, Порошенка, молюся, щоб з їхніх душ вийшов Сатана і увійшов Бог. У них у душі Сатана, якщо вони готові вбивати людей, готові давати гроші на війну. Не платити за війну - і війни не буде", - заявила вона.

Екс-мер Слов'янська Неллі Штепа перебуває у СІЗО більше року – з 11 липня 2014. Штепу звинувачують у проведенні незаконного соцопитування з питання федералізації, а також у тому, що вона не вжила адекватних дій щодо звільнення захопленої будівлі міськвідділу міліції, де зберігалося 479 одиниць табельної зброї, і в інтерв'ю ЗМІ закликала не звільняти його.

В обвинувальному акті також зазначено, що Штепа висловлювала підтримку сепаратистам, не перешкоджала захопленню міськради і дозволила бойовикам "ДНР" зайняти місто, що призвело до окупації Слов'янська з 12 квітня до 5 липня минулого року. Крім того, за словами прокурорів, Штепа сприяла організації та зміцненню незаконних блокпостів.

Окремо зазначається, що за час окупації і бойових дій у Слов'янську загинуло 117 осіб, 198 отримали тілесні ушкодження. Пошкоджені 1574 будинки, а також об'єкти житлово-комунальної інфраструктури міста.

Повʼязані теми:

Наступна публікація