Штрафи за "євробляхи", антикорупційний суд і незаконне збагачення. У Зеленського розповіли, навіщо скликають Раду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардепи мають останній шанс довести свою ефективність, наголошує Рябошапка.

Заступник керівника Офісу президента України Руслан Рябошапка пояснив, навіщо президент України Володимир Зеленський хоче скликати позачергове засідання парламенту.

Під час брифінгу посадовець наголосив, що законопроектів на терміновий розгляд нардепів три. Перший з них стосується розвантаження і унеможливлення блокування роботи вищого антикорупційного суду України.

"Другий законопроект стосується незаконного збагачення. Раніше президент говорив, що одним з його ключових пріоритетів є антикорупція. Законопроект щодо відновлення кримінальної відповідальності щодо за незаконне збагачення та запровадження цивільної конфіскації незаконно отриманих доходів є одним з найбільш ефективних  інструментів у боротьбі з корупцією", - пояснив Рябошапка під час брифінгу 17 липня.

Третій законопроект стосується відтермінування штрафів за несвоєчасне розмитнення автомобілів на європейських номерах.

"Президент звернувся до парламенту з пропозицією розглянути законопроект відтермінувати штрафні санкції щодо людей, які не встигли розмитнити автомобілі на європейських номерах", - додав він. Відтермінування пропонується ввести на 90 днів. Наразі штрафи за нерозмитнені авто мають запровадити від 24 серпня. 

У разі, якщо Рада не збереться на позачергове засідання завтра, 18 липня, то вказані законопроекти розглядатиме наступне скликання парламенту, підсумував заступник керівника Офісу президента.

Як повідомлялося раніше, 11 липня у Верховній Раді відбулося останнє засідання. На ньому нардепи провалили звільнення міністра закордонних справ Павла Клімкіна і ухвалили закон про хімічну кастрацію педофілів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції