Схудлий Кулиняк показав нові зуби на прем'єрі фільму "Іван Сила"

Схудлий Кулиняк показав нові зуби на прем'єрі фільму "Іван Сила"

Кулиняк схуд та зробив собі білосніжну посмішку

Екс-міністр розповів, як працює над собою.

У п'ятницю, 4 жовтня, екс-міністр Михайло Кулиняк прийшов на прем'єру нового українського фільму "Іван Сила", кошти на який він виділив, ще будучи міністром культури.

Зараз у Кулиняка інша робота (гендиректор Національного палацу мистецтв "Україна") і більше часу на особисте життя. Зокрема, журналісти помітили в нього нову посмішку.

"Ну, як нова... Ви тоді бачили трошки звичайно деякі речі, які її покращують. Вона зараз трошки покращена. Життя продовжується", - каже Кулиняк.

Також помітно схудлий екс-міністр розповів, як працює над собою: "Це рух, це система харчування, це спорт. Все потрошку, докупи, і є результат… Я про це вже казав: я займаюсь собою. Ви вже навіть помітили - це добре".

Як відомо, Михайло Кулиняк керував міністерством культури з 2010 року, однак 24 грудня минулого року був звільнений у зв'язку з формальною причиною - відставкою всього уряду. 8 лютого  його було призначено гендиректором Національного палацу мистецтв "Україна".

Зазначимо, фільм "Іван Сила" режисера Віктора Андрієнка, який було знято за державні 15 млн грн, розповідає про відомого українського силаня Івана Фірцака, прототипом якого став Василь Вірастюк.

Повʼязані теми:

Наступна публікація