Шуфрич розсекретив жінку, якій купив нерухомості на мільйони доларів. Ексклюзив ТСН

Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Молода харків'янка вже народила політикові двох дітей.

Опозиціонер Нестор Шуфрич став єдиним депутатом, хто вніс у свою декларацію жінку, з якою не одружився. Шість років він приховував молодшу за себе на 19 років харків'янку Катерину Майкову, яка стала власницею двох елітних квартир у центрі Києва вартістю в мільйон доларів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цивільну дружину нардеп "розсекретив" ексклюзивно для журналістів 1+1. "Я ніколи, ніколи не коментую приватне життя своє. Я зроблю для вас виняток, розуміючи, що ви це питання вивчаєте", - пояснив він. Тримання стосунків у таємниці Шуфрич пояснює бажанням захистити кохану від політичних спекуляцій. І не наважився б на розголос, якби не вимоги е-декларацій. "Я прийняв для себе однозначне рішення, що все задекларую так, як це є в житті", - заявив він.

Нестор Шуфрич вніс у свою декларацію жінку та двох дітей

Нестор Шуфрич вніс у свою декларацію жінку та двох дітей

Депутат розповів, що зустрів Катерину під час робочого візиту в Харків, де вона працювала тележурналістом. Спілкування заклало фундамент подальших стосунків, завдяки яким жінка тепер має задекларовані півсотні ювелірних прикрас, шуби, годинники, сумки, колекцію ваз, заощаджених 87 тисяч доларів, елітну землю в селищі Козин під Києвом та іншу нерухомість на кілька мільйонів доларів.

Можливо, одна з квартир стала подарунком від Шуфрича за сина – сам депутат уточнювати цього не став. Однак і дитина народилася 2014 року, і квартира була оформлена на Майкову саме в цей рік. Первісток Катерини став третім сином Нестора. Старші, 28-літній Олександр і 22-річний Нестор від двох попередніх шлюбів, давно живуть окремо. Три місяці тому в політика з'явилась і донька – теж від харків'янки. Із Майковою Шуфрич обвінчався, а тепер готується до весілля та мріє про нових дітей. "Домовились, якщо Бог дасть нам ще дітей, то будемо підбирати імена, враховуючи рідних Катерини", - розповів він.

Майкова виросла в заможній родині знаних інженерів у Харкові, закінчила автомобільний університет, пробувала себе в модельному бізнесі, але визнання здобула в бальних танцях – виграла бронзовий кубок світу і золото на двох чемпіонатах України. Відколи переїхала в столицю, Майкова кар'єру полишила.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація