Перейти до змісту
Шуфрич запропонував Раді проголосувати за "включення мізків", депутати не підтримали

Шуфрич запропонував Раді проголосувати за "включення мізків", депутати не підтримали

Суперечка у Раді перейшла у голосування.

Під час засідання Верховної Ради депутат від "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич запропонував проголосувати за "включення мізків" після суперечки Ірини Геращенко з Ольгою Черваковою. Рішення не ухвалили, за ініціативу віддали свої голоси 21 народний депутат. Про це повідомляє видання The Babel.

Таку поправку Нестор Шуфрич вніс до розгляду після словесної суперечки між головою Ради Іриною Геращенко та депутатом від фракції БПП Ольгою Черваковою. Остання намагалася дізнатися, чи передбачена у законопроекті про функціонування української мови як державної подвійна відповідальність телеканалів за порушення.

У відповідь спікер Ради поставила на голосування поправку, яка стосувалася цього питання, але Червакова заявила, що хотіли тільки роз'яснень, а не підтвердження поправки на голосуванні.

"Я б хотіла, щоб у цьому залі включалися мізки у когось ще, крім головуючої", — заявила Геращенко.

 Тоді у суперечку вклинився Шуфрич. "Дуже слушна пропозиція, прошу поставити її на голосування щодо включення мізків", — запропонував він.

Зазначимо, депутати його не підтримали.

Нагадаємо, 6 лютого Геращенко заявила, що Україна не буде домовлятися про заручників з "лохом-Януковичем".

Відео Верховна Рада розгляне петицію з вимогою легалізувати медичні коноплі в Україні

Автори електронного звернення – а це півтора десятки громадських та благодійних організацій – вимагають, аби законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з канабісу - це психотропний продукт, отриманий з конопель. Його використовують проти нудоти при хіміотерапії, для поліпшення апетиту у хворих на СНІД, а також проти хронічного болю і м'язових спазмів.   

Верховна Рада розгляне петицію з вимогою легалізувати медичні коноплі в Україні

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин