Швейцарська прокуратура підтвердила конфіскацію великої кількості золота

Швейцарська прокуратура підтвердила конфіскацію великої кількості золота

Жодна зі справ Швейцарської прокуратури стосовно золота не спрямована проти Януковича.

Федеральна прокуратура Швейцарії конфіскувала велику кількість золота в рамках кримінального процесу, який був відкритий 2016 року. Про це йдеться у відповіді прокуратури на запит ТСН.

Зазначимо, федеральна прокуратура Швейцарії продовжує проводити кілька кримінальних розслідувань щодо підозри у відмиванні грошей після зміни влади в Україні. Жодна з цих справ не спрямована проти екс-президента України Віктора Януковича.

Ці провадження були спричинені підозрою про відмивання грошей, яку швейцарська прокуратура отримала в середині березня 2014 року. В рамках цих проваджень щодо відмивання грошових коштів наразі заблоковано активи на суму понад 100 мільйонів швейцарських франків.

Нагадаємо, заступник генерального прокурора України Євген Єнін раніше заявляв, що за кордоном було заарештовано більш ніж півтонни золота, вкраденого і вивезеного з України оточенням екс-президента України Віктора Януковича. За його словами, загальний збиток, завданий державі екс-президентом Януковичем та його оточенням, становить близько 40 мільярдів доларів. 

Відео Золотий запас Януковича. Швейцарія відмовляється називати власника півтонни коштовного металу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів