Швейцарська прокуратура прокоментувала ТСН інформацію про заарештоване "золото Януковича"

Заступник Луценка заявляв, що за кордоном заарештували півтонни золота.

Федеральна прокуратура Швейцарія має відомості про справу щодо заарештованого золота, вкраденого і вивезеного з України оточенням екс-президента України Віктора Януковича.

Про це швейцарські правоохоронці повідомили ТСН.

ВідеоГПУ проводить необхідні заходи для передачі золота "сім’ї" Януковича в Україну

"Федеральна прокуратура, як відповідальний правоохоронний орган у Швейцарії, має відомості про цю справу. Проте, на підставі офіційної таємниці та розслідувань, Федеральна прокуратура наразі не може коментувати будь-які поточні кримінальні справи. Як завжди, до всіх причетних застосовується презумція невинуватості", - йдеться у відповіді на наш запит.

Також прокуратура Швейцарії зазначила, що після зміни влади в Україні у 2014 році продовжує проводити декілька кримінальних справ щодо підозри у відмиванні грошей.

"Ці процедури були спричинені оголошенням Агенства з протидії відмивання коштів, яке Федеральна прокуратура отримала в середині березня 2014 року", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, заступник генерального прокурора України Євген Єнін заявляв, що за кордоном було заарештовано більш ніж півтонни золота, вкраденого і вивезеного з України оточенням екс-президента України Віктора Януковича. За його словами, загальний збиток, завданий державі екс-президентом Януковичем та його оточенням, становить близько 40 мільярдів доларів.

Залиште свій коментар