Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситуація в Україні "вселяє обережний оптимізм" - Путін

Путін виступає за переговори щодо Донбасу у "нормандському форматі".

Президент РФ Володимир Путін заявив, що раніше розмовляв із президентом України Володимиром Зеленським і ситуація в Україні "вселяє обережний оптимізм".

Путін саме перебуває у Франції і там зустрічається із президентом Еммануелем Макроном. Одна з тем їхніх переговорів - Україна. Про це передає РБК.

"Я проінформувую пана президента (Франції) про свої останні контакти з новообраним президентом України (Володимиром Зеленським), - сказав Путін, якого цитує ТАСС. -Тут є деякі речі, які можна обговорювати і які вселяють такий - обережний - оптимізм".

Також президент Росії висловив упевненість в тому, що альтернативи "нормандського формату" для врегулювання ситуації в Україні немає.

"На мою думку, альтернативи "нормандського формату" не існує, і, безумовно, ми будемо його підтримувати", - заявив він.

Президент РФ зазначив, що "будь-яка зустріч, зокрема і зустріч в "нормандському форматі", повинна приводити до конкретних результатів. Потрібно домагатися того, про що домовлялися раніше, і, безумовно, йти до цієї мети".

Водночас Макрон зазначив, що є "реальна можливість" для миру в Україні, передає AFP.

Нагадаємо, у переговорах у "нормандському форматі" щодо Донбасу раніше брали участь Україна, Росія, Франція та Німеччина. Зеленський запропонував розширити формат і запросити ще й США та Велику Британію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції