Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сила людей" вимагає від Гнапа зняти свою кандидатуру, щоб витратити повернуту заставу на вибори до Ради

Як запевнили у партії, всі, хто скидався на заставу екс-журналісту, зможуть отримати свої гроші назад.

Політична партія "Сила людей", яка висунула кандидатом в президенти колишнього журналіста-розслідувача Дмитра Гнапа, вимагає, щоб він відкликав свою кандидатуру і повернув 2,5 млн гривень застави.

Про це йдеться на сайті партії.

"Політична рада партії "Сила Людей" вирішила публічно звернутись до Дмитра Гнапа з вимогою відкликати свою заяву про згоду балотуватися кандидатом на пост президента України від ПП "Сила Людей" задля демонстрації політичної зрілості та відповідальності, а також забезпечення повернення грошей застави на рахунок партії", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у разі відмови Гнапа буде негайно скликано Всеукраїнський з’їзд з цього питання.

"Після повернення грошей на рахунки партії вирішила забезпечити повернення грошей кожному за особистою заявою, а залишок грошей використати на проведення передвиборчої кампанії до Верховної Ради України", - додали у партії.

Ознайомитися з повним текстом рішення Політичної ради про ситуацію навколо кандидата в Президенти України від політичної...

Опубликовано Сила Людей Пятница, 8 февраля 2019 г.

Нагадаємо, 3 лютого Дмитро Гнап подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом на посаду президента України. Необхідні для реєстрації 2,5 млн грн застави були зібрані з громадських внесків.

Згодом з’ясувалося, що агенція "Слідство.Інфо" 2015 року отримала премію журналістів, яка становила 15 тисяч євро, і планувала витратити на допомогу українським військовим. Проте 9 тисяч євро були виявлені у банківській скринці Гнапа.

Після цього партія "Сила людей" закликала свого представника відмовитися від участі у виборах. 

8 лютого ЦВК зареєструвала Гнапа кандидатом у президенти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції