Сили АТО відрізали терористів від автодоріг та звільнили шість населених пунктів

Сили АТО відрізали терористів від автодоріг та звільнили шість населених пунктів

У Слов’янську на два блокпости у бойовиків стало менше

Десантники захопили броньований КамАЗ зі зброєю, що прямував до терористів.

За неповні дві доби, відколи командування АТО отримало наказ на знищення терористів на Сході України, звільнити вдалося шість населених пунктів: Закотне, Старий Караван, Брусівку, Райгородок, Резніківку та Рай-Олександрівку.

Це тепер фактично антитерористична передова і північ Донецької області, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Мало того, українські регулярні сили підготували усі умови для наступу та звільнення від бойовиків Миколаївки. Це дуже важливо, адже тепер терористи залишились фактично відрізаними вид автомобільних доріг та шляхів постачання зброї.

Відомо також, що у Слов'янську принаймні на два блокпости у бойовиків стало менше. Свідки кажуть, що більше не існує сепаратиських блоків у мікрорайонах міста Лімузин та Пожарка.

На часі немає офіційної інформації щодо втрат бойовиків. За непідтвердженою - їх близько чотирьох сотень. Джерела говорять, що терористи ретельно приховують відомості і ховають тіла знищених бойвиків аби остаточно не деморалізовувати власні загони.

Сили АТО звільнили від терористів шість населених пунктів Донеччини

Сили АТО звільнили від терористів шість населених пунктів Донеччини

Не минулося за період від початку активного наступу без втрат і з української сторони. За даними РНБО, за весь час АТО загинули 200 військовослужбовців та правоохоронців.

Відомо, що один із загиблих українських військовослужбовців – це десантник із 80-ї аеромобільної львівської бригади. На блокпосту, що на перехресті доріг до Слов'янська та Красного Лиману, у нашого бійця поцілив снайпер. І зовсім не виключено, що використовував стрілець новітню російську гвинтівку "Вихлоп".

З іншої сторони підрозділ українських десантників надвечір у вівторок, 2 липня, захопив новий броньований КамАЗ, що прямував до терористів. В середині було 33 ящики з мінами до 12-міліметрового міномету "Сани" (це новітня російська розробка), два міномети БМ-37, реактивний вогнемет, протитанкові керовані ракети, автоматичний гранатомет та багато стрілецької зброї.

Кореспондент Олександр Моторний

Повʼязані теми:

Наступна публікація