Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сили АТО за добу звільнили від терористів чотири міста на Донбасі (мапа)

Від терористів вже вільні Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка.

За останню добу підрозділи АТО звільнили чотири міста Донецької області - Слов'янськ, Краматорськ, Дружківку та Костянтинівку. Над будівлями міськрад піднято Державний прапор України.

Українські військові взяли під контроль міські виконавчі комітети, міські відділи МВС та СБУ та районний військовий комісаріат у Краматорську, заявив на сьогоднішньому брифінгу в Києві речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

За його словами, наступальна тактика сил АТО призводить до значних втрат серед бандитських формувань, ускладнює напади на силові структури України та створює психологічний тиск на терористів, що призводить до збройних суперечок між ними.

Мапа звільнених територій
РНБО
Підрозділи АТО звільнили чотири міста.
Також українські штурмовики завдали кілька потужних ударів по танках і артилерійських установках терористів під містечком Ізварино. Після цього атаки російських найманців на кордоні в цьому районі припинились.

Як повідомлялося раніше, бойовики в Луганську обстрілюють житлові квартали, щоб підставити армію. За даними джерел ТСН, терористи влаштовують "показові" обстріли на камеру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції