Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сам екс-посадовець втік до Іспанії. 

Під час антикорупційної операції щодо  високопосадовців-податківців правоохоронці вилучили у колишнього заступника начальника Державної податкової служби Олега Низенка мільйон доларів, 250 тисяч євро готівкою та 2 кілограми золота.

Про це у Facebookв коментарі до свого поста повідомив міністр Внутрішніх справ Арсен Аваков.

Сам екс-чиновник ще у 2014 році втік до Іспанії.

Під час слідчих дій в нього було вилучено 15 картин, 5 ікон, прикраси з дорогоцінного металу, 2 кг золота, а також близько мільйона доларів, 250 тисяч євро і два авто – Mercedes та Volkswagen.

Нагадаємо, 24 травня масштабну антикорупційну операцію провели Генпрокуратура і МВС. Силовики викрили так звану схему "Януковича-Клименка", під час якої здійснювався контроль над усіма конвертаційними центрами в країні, в результаті чого податки "платилися" до бюджетів державних чиновників – вищих, міністра доходів і зборів, його патронів, а також місцевих податківців. 

Після обшуків затримали 25 колишніх високих обласних чинів Міністерства доходів і зборів зі східних і південних областей, а також Києва. Над цим спільно працювали 1700 поліцейських і півтисячі працівників прокуратури. Затримані чиновники були затримані завдяки свідченням відстороненого голови ДФС Романа Насірова.

За період діяльності фігурантів схеми з мінімізації податкових зобов'язань програмними підприємствами Україні завдано збитків на 96 мільярдів гривень. Вказані кошти мали надійти до бюджету як податки. Працювала схема від 2011 до 2014 року, відзначали у ГПУ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції