Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сім'ю" Януковича змусили відправити мільярд доларів на фінансування "ЛНР" і "ДНР" - Пономарьов

Колишній депутат Держдуми стверджує, що ці гроші були спочатку отримані за проросійський курс України.

"Сім'ю" Януковича, яка отримала мільярд доларів за відмову від асоціації України з ЄС, за недотримання проросійського курсу змусили відправити ці кошти на фінансування "ЛНР" і "ДНР".

Про це повідомив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов  після допиту в Оболонському райсуді Києва щодо справи Януковича, передає Укрінформ.

"За тією інформацією, яка в мене є, першочерговий етап того, що там відбувалося, з утворенням "ЛНР" і "ДНР", фінансувався конкретно Олександром (Януковичем - ред). Чому? Тому що в цьому світі на мові, зрозумілій вашому колишньому президенту, йому зробили “пред'яву” стосовно того, що "ми тобі грошей відвантажили, а ти не виконав свої зобов'язання, так давай роби щось корисне", - зазначив Пономарьов.

олександр янукович
ТСН.ua
Олекснадр Янукович

Екс-депутат Держдуми додав, що зобов'язання були прості, а саме: що він (Янукович - ред.) залишається президентом, країна не йде в ЄС, не йде в НАТО, лишається в російській сфері впливу.

"Як наслідок, він (Янукович - ред.) втратив владу, і країна різко "хитнулася" в західний бік. Тобто стало не краще, а гірше. І говорили, що це якраз результат невмілих дій президента. Що він сам своїми руками розхитав ситуацію", - зазначив Пономарьов.

ВідеоЕкс-депутат російської Держдуми свідчить у суді щодо державної зради Януковича

У суді щодо державної зради Віктора Януковича свідчить екс-депутат російської Держдуми Ілля Пономарьов. Він - єдиний член парламенту держави-агресора, який голосував проти дозволу Путіну застосовувати російську армію за межами Федерації.

Екс-депутат російської Держдуми свідчить у суді щодо державної зради Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції