"Символ зміни поколінь". Коломойський заявив, що Україна потребує мільйонів Зеленських

Дата публікації
Перегляди
3414
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Символ зміни поколінь". Коломойський заявив, що Україна потребує мільйонів Зеленських

Фото: УНІАН

Бізнесмен вперше прокоментував рішення лідера "Кварталу 95" піти у президенти.

Бізнесмен Ігор Коломойський назвав кандидата в президенти Володимира Зеленського "символом зміни поколінь, якого потребує Україна".

Про це він заявив у інтерв’ю ВВС.

"Для мене Зеленський - це якийсь символ. Символ зміни поколінь. Україна потребує не одного Зеленського, а мільйонів Зеленських", - наголосив Коломойський.

Зазначимо, таким чином Коломойський вперше публічно підтримав шоумена, раніше він говорив, що "вболіває за всіх, хто випередить Петра Олексійовича [Порошенка] у першому турі".

Водночас Зеленський заперечив, що Коломойський надає йому будь-яку підтримку.

"Це неправда. Я не іграшка в руках Коломойського", - сказав він у коментарі ВВС.

Своєю чергою Коломойський в інтерв’ю для передачі "KishkiNa" також запевняв, що не має жодного впливу на діяльність студії "Квартал 95" та не є його власником навіть частково. "Якщо коротко охарактеризувати наші взаємини, то більше я його маріонетка, ніж він моя. Інакше і не сказати. Те, що стосується взаємин "плюсів" з "Кварталом", то вони виграють 10:0 у "плюсів". Вони роблять, що хочуть, повністю не контрольовані, нічим не обмежені. І тільки спробуй натякнути їм на те, щоб якось…" - заявив бізнесмен.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК та які візьмуть участь у виборах, читайте за посиланням.

Раніше міський голова Львова Андрій Садовий оголосив, що знімає свою кандидатуру на виборах на користь лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

Згодом про готовність зняти свою кандидатуру на користь Гриценка заявив ще один кандидат у президенти - Дмитро Гнап.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
3414
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація