Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Син Азарова встиг до введення санкцій подарувати другові одну зі своїх австрійських компаній - ЗМІ

Новим власником компанії став Костянтин Пивоваров.

Австрійські слідчі виявили активи сина колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова Олексія, які той встиг подарувати своєму другові напередодні введення санкцій ЄС стосовно оточення екс-президента Віктора Януковича, пише австрійське агентство АРА.

"Слідство вказує, серед іншого, на подарунок, якого не торкнулися санкції щодо заморожування активів Азарова у Австрії. За кілька годин до втечі Віктора Януковича з Києва 21 лютого 2014 року Олексій Азаров подарував компанію Garda своєму українському другові П.", - йдеться в повідомленні АРА.

Згідно з випискою з австрійського бізнес-реєстру, новим власником компанії став Костянтин Пивоваров.

За інформацією АРА, прокуратура Вени протягом декількох місяців допускала фіктивне дарування, але в кінцевому підсумку відмовилася від цієї підозри. Інші підозри досі є, останні місяці віденські і київські правоохоронці контактували з цього питання кілька разів.

Подарована Олексієм Азаровим компанія досить значна: разом з активами в Австрії, річний оборот яких у 2013 році був понад 30 млн євро, компанії Garda належать фірми в Італії, Росії та Україні. Так, компанії "Agosto 2012" в Мілані належало в кінці 2013 році нерухомості на загальну суму 3 млн євро, ТОВ ВКФ "Розвиток" в Рязані (РФ) займається виробництвом медичної вати, а одна віденська компанія володіє 50% заводу з металообробки "Металіст", яка знаходиться в окупованому "ДНР" східно-українському місті Макіївка.

В австрійському бізнес-реєстрі, наголошується в інформації, немає ніяких згадок про ці іноземні компанії, що належать Garda.

Крім того, у статті висловлюється припущення, що заморожені раніше активи, які належать Олексію Азарову в Австрії, можуть бути розморожені незабаром. "Після рішення ЄС (про зняття санкцій з Олексія Азарова, - ред.) інформація про блокування може зникнути з австрійських реєстрів у найближчі тижні", - йдеться в статті.

До таких активів належать комерційна нерухомість у центрі Відня, квартира і розкішна вілла в престижних районах Відня, а також заміський будинок в місті Мариацелль (регіон Австрії Штирія) на загальну суму 5 млн євро. Все це оформлено на австрійську компанію L. A. D. A. Holding.

Як повідомлялося раніше, Київрада скасувала дозвіл на забудову легендарного стадіону компанії сина Азарова. За це рішення проголосували 84 депутати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції