"Син Байдена – наркоман", а справа проти Burisma – припинена незаконно. Головне з інтерв’ю Шокіна для Джуліані

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інтерв'ю було записане у Києві декілька місяців тому.

Ексгенпрокурор Віктор Шокін дав інтерв’ю особистому адвокату президента США Дональда Трампа. Відео тривалістю понад годину було опубліковане в YouTube-каналі Руді Джуліані 31 січня.

Інтерв'ю було записане у Києві декілька місяців тому спеціально для проєкту Джуліані, що направлений на дискредитацію політичного конкурента Трампа на президентських виборах – Джо Байдена.

На початку грудня Джуліані приїздив до Києва з метою створення документального серіалу – ймовірно саме для зустрічі з Шокіним.

Інтерв'ю переважно складається із розмірковувань та особистих висновків Джуліані. Відповіді Шокіна з’являються лише у тих випадках, коли адвокату Трампа потрібно підтвердити власні слова.

Шокін, зокрема, розповів про своє звільнення та вплив на експрезидента Петра Порошенка, назвав сина ексвіцепрезидента США Джо Байдена "наркоманом і алкоголіком" та переказав справу газової компанії Burisma. Далі – коротко про головне з інтерв'ю.

Справа проти Burisma

За словами Шокіна, щодо Burisma було декілька проваджень, які стосувались її діяльності та відмивання коштів. Сама ж справа була "незаконно припинена". Також Шокін вважає, що Микола Злочевський міг бути заарештований, якби на час розслідування перебував в Україні.

Коли сина Джо Байдена, Хантера, призначили до Наглядової ради енергетичної компанії у квітні 2014 року, він не мав достатньої для цього кваліфікації, стверджує Шокін.

"У нього не було кваліфікації взагалі ніякої. Він же, якщо подивитися його автобіографію, що він робив, то він просто наркоман, алкоголік і все таке інше", – заявив Шокін.

Відео Ексклюзив ТСН: Віктор Шокін пережив дві клінічні смерті після отруєння ртуттю

Дві клінічні смерті пережив Віктор Шокін після отруєння ртуттю. В ексклюзивному інтерв’ю ТСН колишній генеральний прокурор України розповів обставини своєї недуги і як лікувався у віденській клініці. Шокін вважає, що причетним до його отруєння можуть бути американці. Подробиці далі в сюжеті. Більше читайте тут

Ексклюзив ТСН: Віктор Шокін пережив дві клінічні смерті після отруєння ртуттю

Звільнення Шокіна

Ексгенпрокурор вважає причиною свого звільнення тиск Джо Байдена на Петра Порошенка. Останній, за словами Шокіна, неодноразово говорив йому про звільнення. "Байден вимагає тебе звільнити", – приписує такі слова Шокін п'ятому президенту.

Шокін каже, що не мав вибору окрім того, як залишити Генпрокуратуру. Він зазначає, що Україна не  отримала б фінансову допомогу від США, якби він залишився.

"Мені не залишилося іншого вибору як звільнитися, тому що я людина нормальна, розумію, що гроші потрібні (країні – ред). Йде війна, потрібні гроші, давай йди ... Я не дуже хотів звільнятися. Я кажу: я не розумію, чому я повинен звільнятися", - розповідає він.

Відео Руді Джуліані розповів про замах на колишнього генпрокурора України Віктора Шокіна

Адвокат президента США розповів про замах на колишнього генпрокурора України Віктора Шокіна. Його, зазначає адвокат Трампа, ледь не вбили, і це підтверджують записи з австрійської лікарні. Рівень ртуті в організмі Шокіна уп'ятеро перевищував максимально допустиму дозу. Випадково потрапити до організму така кількість речовини не могла. Тож, Джуліані переконує -  Шокіна намагалися отруїти.  

Руді Джуліані розповів про замах на колишнього генпрокурора України Віктора Шокіна

29 січня Руді Джуліані заявив, що Шокіна намагалися вбити. "Сьогодні Common Sense опублікує медичний висновок, який підтверджує спробу вбивства ключового свідка у справі подвійного хабарництва Байдена-Порошенка Віктора Шокіна. Віктору поставив діагноз всесвітньо відомий австрійський лікар, який підтверджує, що його майже вбили", - написав Джуліані в Twitter. 

Раніше Шокін вимагав від Державного бюро розслідувань відкрити кримінальне провадження щодо ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена. Шокін заявляв, що, мовляв, погодився залишити посаду генпрокурора України через тиск Байдена.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції